Skocz do zawartości
Viva

[dyskusja] Serwerydedykowane.pl Wypowiada umowę bez mojej zgody.

Polecane posty

Witam.

Chciałbym przestrzec was przed pewną firmą o nazwie Serwerydedykowane.pl.

Ale po kolei. Swój serwer dedykowany założyłem już ponad 5 lat temu w firmie mintshost, mieli oni wtedy bardzo ciekawą ofertę i zniżki. Przez cały ten okres opłacałem systematycznie płacąc na cały rok z góry. W tym roku nastąpiły jakieś zmiany i mój serwer okazał się w firmie serwerydedykowane.pl. Zaczęło się od miliona problemów, super intuicyjny panel którym oni tak strasznie się chwalili nie działał, naprawiali go dobre 2tygodnie, hasła które dostałem nie działały i nawet pracownik nie wiedział o co chodzi... Pisząc pewnego razu z kolejnymi problemami technicznymi pracownik ów firmy poinformował że serwer będzie mnie kosztować tyle samo co u poprzedniego usługodawcy. No dobra, niby wszystko okej... ale dziś dostaję taki wesoły email:

Wypowiedzenie umowy usługi sd15554

Co dalej z Twoim serwerem?

Z ogromną satysfakcją notujemy wszystkie pozytywne opinie na temat naszej marki. Cieszymy się z tego, jak bardzo zadowoleni użytkownicy doceniają nasz wysiłek włożony w obsługę klienta. Równolegle do rosnącego zadowolenia- zmieniają się warunki, na jakich jesteśmy w stanie kontynuować Twoją usługę:

Serwer Dedykowany sd15554


Podwyżki cen energii elektrycznej oraz rosnące koszty zapewnienia wsparcia technicznego zmusiły nas do zweryfikowania dotychczasowej współpracy – na szczęście pojawiło się rozwiązanie, w postaci połączenia sił z marką Hekko. Jeśli czytasz te słowa i także jesteś zadowolony ze swojego serwera dedykowanego, to jest to moment, w którym powinieneś wybrać sposób dalszego korzystania z naszych usług. Poniżej znajdziesz wyselekcjonowane dla Ciebie warianty usług, które będą realizowane już w ramach marki Hekko.pl.
 

 

 

Zanim wybierzesz ten, który najbardziej Ci się podoba, wiedz, że marka Hekko zapewnia jeszcze lepszą Obsługę Klienta oraz słynnie z wysokiej niezawodności. Jeśli powyższe propozycje nie są dla Ciebie satysfakcjonujące, niniejszym wypowiadamy umowę z dniem 2019-01-14

Po wyborze oferty uruchomimy dla Ciebie wybrany serwer, a Ty będziesz mógł spokojnie przenieść komplet danych na usługę.Wszystkie wpłacone, a niewykorzystane do tego momentu środki oczywiście przechodzą na nową usługę.


Pozdrawiamy,
SerweryDedykowane.pl

 

Dodam tylko że w tej ofercie są jakieś śmieszne serwerki VPS z OpenVZ za kosmiczne pieniądze. Strzeżcie się ludzie, kiedy im znowu zabraknie kasy - stracicie serwery.

Edytowano przez Viva (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,
marka SerweryDedykowane.pl przestała być rentowna dla naszej spółki, dlatego też została podjęta decyzja o zakończeniu współpracy do daty podanej w wiadomości pocztowej.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie odradzam jakąkolwiek współpracę z H88.

Posiadałem dosyć długo serwer dedykowanych w Mintshost, który następnie został przeniesiony do Hekko.

Teraz nagle bez jakiejkolwiek informacji przenieśli mój serwer do marki serwerydedykowane.pl, o czym dowiedziałem się dopiero w mailu informującym o wypowiedzeniu umowy.

Dostałem propozycję przejścia na inny serwer dedykowany, lecz totalnie nieopłacalny, ceny kompletnie z kosmosu. 

Jak zaufać ponownie firmie, która po takim czasie (5 lat korzystałem z ich usług), z dnia na dzień przerzuca mój serwer między różnymi markami (bez jakiejkolwiek informacji), i następnie wypowiada umowę? 

Support też nie potrafił mi wyjaśnić dlaczego nie zostałem powiadomiony o przeniesieniu mojego serwera z Hekko / Mintshost -> Serwerdedykowane.pl

Totalne dno, całkowicie odradzam wszystko co związane z H88, jeśli ktoś chce spać spokojnie, proponuję wybrać serwer w innej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×