Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ciasto11

szkło hartowane

Polecane posty

hej! Poszukuję wytrzymałego szkła hartowanego na nowy telefon. Chciałabym szczególnie zabezpieczyć telefon przed pyłem, z racji pracy. Polecicie mi coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie pokrowiec na suwak np firmy Campa, dobrze wykonane, praktyczne i niedrogie. Na większość popularnych modeli można je kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mega duży wybór akcesoriów do wszystkich marek telefonów znajdziecie na stronie https://pancernik.eu/iPhone-8-plus/szklo-hartowane Ja właśnie kompletuję zamówienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to jakaś kultowa nokia he he :) ja sobie dałem spokój :( zawsze ale to zawsze!!!! coś odwalę a tak pilnuje he he.

No nawet jakiś czas temu kupiłem sobie tabletka z klawiaturą w media expert na ratki. Śliczna naburmuszona pani pytała się czy chcę ubezpieczenie za bagatela 500 coś złotych. Oczywiście jak to ja "ale po co" ??? Kupie sobie dobrą obudowę i będzie spoko. :(:(:( miesiąc później wracałem do domu z podróży i miałem tabka w torbie próżnej. Przychodzę do domu a tu dziura na dnie i pół tabka normalnie spiłowane od chodnika. :(:(:( No to tylko ja tak potrafię he he :) a ratki zostały he he :( 

Z innej beczki to mega za***iste są te ubezpieczenia telefonów. Jakiś czas temu wróciłem do Polski po ponad dekadzie. Tak wiec biorę telefon na abonament. Na dzień dobry w sposób bezczelny dostaje ubezpieczenie. Myślę sobie no spoko na pewno nie zbędne mogę płacić te 14 złociszy na wszelki. No i jak to JA oczywiście he he :)Wszedłem do domu siadłem w fotelu i za telefon łapie, a tu ni ma ????? Szukam no przeciąż ja nie gubię takich rzeczy ale w pociągu sobie chlapnełem drina więc zagadka. No nic.... myślę... szybko przyszło szybko poszło he he :) Trzeba zablokować więc wale do operatora. Oburzona Pani ekspedientka do mnie że nie ma takiej opcji !!!?????? Że co !!!!!!! Kuźwa trzeba było za granicą zostać.  Nic ziomuś masz ubezpieczenie się przynajmniej zwróci. Taaaaaa he he :) Następna Pani w telefonie oznajmia mi że  tak ma pan ubezpieczenie na uszkodzenia mechaniczne bez ingerencji osobistej. No już straciłem nadzieje w sprawiedliwość w Polsce. Jawnie cię oszukują. 

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×