Skocz do zawartości
MrVirago

Dedyk 100mbit

Polecane posty

Witam poszukuję serwera dedykowanego dla mojej stronki torrent.

 

Max do 200zł brutto

Łącze 100 mbit

transfer ok 200 GB

Lokalizacja Najlepiej Europa, choć inne ciekawe propoyzcje też moga być ;)

 

Serwer musi utrzymać ok 600 torrentów 6 000 tys uzytkowników, i ok 60 uzytkowników online.

 

Kontakt:

 

email - mrvirago@sourcetorrent.net

gg - 1451239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łącze 100 mbit

Nigdy nie bedziesz uzywal tyle, podlicz sobie - 1Mb - 300zł dedykowanego lacza. Mozesz miec wpiecie do sieci 100mbit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego nie rozumiem, nie lepiej poświęcić czas na jakieś aliasy czy jakieś forum młodzieżowe a nie bawić się w coś co ma i tak krótkie nogi :|

 

Jeśli chodzi o serwer oferta netdirect.de chyba będzie najlepsza (ale radze sprawdzić czy taki serwisy pozwalają u siebie trzymać) Najtaniej wyjdzie ci jak sam kupisz bez pośrednika:

 

PIV 1.6GHz, 512MB RAM, 40GB HDD

2000GB Transfer (co jest chyba tylko teoria ;) )

50 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak po prawdzie za torrenty mogą wywalić z dowolnej serwerowni, więc może lepiej zająć się zbiorem truskawek niż działalnością przestępczą?

 

BTW. takie teksty:

Administrator strony (www.sourcetorrent.net) nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają lub piszą na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściagania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.

 

To możesz wyrzucić do kosza bo z punktu widzenia prawa mają zerową wartość. Nie bądź śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Europie akurat jeszcze przez długie lata będzie brakowało tak skutecznych sposobów walki z piractwem jakie są w Stanach. Zresztą, nForce (korzystając z backendu LeaseWeb) po coś otworzyło swoje datacenter dla zagubionych owieczek z bandamką na jednym oku ;)..

 

Tyle, że tam serwery nie kosztuja 49 tylko 149 euro za podstawowe konfiguracje typu P4 z 512 MB RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak widać serwisy warezowe czy tym podobne (torenty i inne badziewia) są okropnie popularne w sieci. Serwisy niektóre w ciągu paru miesięcy są wstanie zebrać 20 k użytkowników ;| Według mnie musi się mentalność ludzka zmienić, bez tego ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale nie tylko klientów ale i producentów, znam osoby co mają legalny system , muzykę, filmy a problemem jest typu AutoCad lub inny program potrzebny na studiach który nie ma darmowej lub za symboliczną kwote wersji edu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukuj się. Takie witryny służą do rozprowadzania gier, muzyki, filmów itp. Jak się chce coś ściągnąć z sieci to się odpala DC i wsio. Nie trzeba od razu robić przestępczych witryn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

thx za info, każdy robi to co lubi ja kocham php, mysql i tworzenie stron torrentowych. Nie uwierze że nikt z was nie śiągnoł czegoś pirackiego z internetu? ;) A co do serwerków to jest kilka polskich na których można trzymać strony torrentowe bez żadnych konsekwencji. Jednak polskie serwery się nie nadają poporstu są za slabe, bo jak tu np później utrzymać 2000 torrentow 30 000 tys uzytkowikkow i całodobowo ok 200 userow onlnie? jeszcze za wmiare przystepne pieniądze ja znalazłem jeden serwer.

 

https://www.server4you.de/de/d/showplan.php?products=0

 

co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koniec tematu spytać sie ludzi o cos to cie z***ia, nie wiem czy wy sie w policjantów bawicie czy jak. Widze że tu nawet nie można napisać do jakich celow się chce ten serwer bo zaraz wszyscy maja pretensje i sami robicie totalny offtopic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROTFL. Wiesz, to tak jakbyś na policyjnym forum zapytał czy nie zna ktoś jakiejś taniej dziupli do trzymania kradzionych części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to dzieciniada i myślisz że cię można poważnie traktować ? Zrób jakiś sensowny portal muzyczny / sportowy / o grze lub coś innego i powiedz "potrzebuje dedyka" to ci napewno każdy pomoże jak będzie mógł. Ale jeśli starasz się zgrywać buntownika to twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×