Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ympans

Funkcja Iconv

Polecane posty

Witam, chciałbym dowiedzieć sie jak mozna na DirectAdminie oraz Debianie 3.1 doinstalowac funkcję iconv... niezmiernię ją potrzebuje...

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

a nie ma w standardzie ?

Jak nie ma to doinstaluj z debow powinno byc cos ala php5-dev badz tam php4-dev. Zostaje apt-cache search iconv badz google...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety nic nie znalazłem ciekawego na ten temat, moze zatem ktos mi podpowie....

 

Otóz moj problem jest nastepujacy: na kzadej stronie gdzie mam jakies polskie znaki(są wyswietlane poprawnie dla uzytkowników, lecz google widzi je zupelnie inaczej) np frazę 'Śmieszne' widzi tak: 'ÂŚmieszne' nie wiem gdzie lezy blad, ale probowalem to zmienic w roznego rodzaju edytorach roznymi funkcjami i bez efektu ( sprawdzalem to narzedziem http://www.widexl.com/remote/search-engine...g-analyzer.html ) i wyswietla mi na prawde kosmiczne frazy typu: djĂŞc it podczas gdy wpisze np. strony typu osada.pl, maxior.pl to tam ś itd. są poprawnie wyswietlane mimo kodowania iso-8859-2. Zatem jesli macie jakies pomysly na rozwiazanie tego problemu proszę o jak najszybszą odpowiedz gdyz pozycjonowanie takich stron nie ma sensu, a wina lezy raczej po stronie serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×