Skocz do zawartości
shive

Mała Rewolucja We Wrocławiu

Polecane posty

Za Łukaszem Spaleniakiem z pl.internet.polip:

 

Zerknijcie:

http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,3597992.html

 

Zapowiada sie niezla rewolucja - dla niezorientowanych:

Poltegor jest we wroclawiu chyba najwiekszym centrum telekomunikacyjnym. Na

budynku swoje anteny ma ProFuturo, AFAIK rowniez Crowley. W samym budynku

swerwerownie maja ProFuturo, GTS/Energis, Dialog i Crowley chyba tez (nie

jestem pewien). Podobno budynek ma runac w okolicach marca 2007 - wiec

czasu pozostalo troche malo, zeby sie gdzies wyniesc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kużwa, mojej firmy (tey.pl) również znajduje się tam serverownia... a poltegorek taki fajny... buuu i tak ślicznie się wyróżnia ehhh... naprawde szkoda... Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myżle że 75 pieter to plan nie do zrealizowania dla tego bogatego Pana. A jeśli nawet to powierzchnia bedzie tam pusta w 30-40% tak jak było długo w stojącyym już od dawna Poznańskim wierzowcu WKBu (nie pamietam nazwy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Mieszkalem kiedys kolo niego wteyd byl swiezo wybudowany :)

Szkoda pamiatke powinni zostawic, a nowy biurowiec postawic na innej dzialce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrocław teraz i tak jest cały rozkopany, nawet autobusem niełatwo gdzieś dojechać... więc może niech nie robią dodatkowego placu budowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocław teraz i tak jest cały rozkopany, nawet autobusem niełatwo gdzieś dojechać... więc może niech nie robią dodatkowego placu budowy :)

 

Poltegor to szkaradztwo, wiece jest to chybana najlepsza decyzja zwiazana z urbanistyka we wroclawiu od ostatnich kilku lat.

 

btw. Dzis rano dowiedzialem sie ze rada miasta zdecydowala sie zabarac kilka metrow z mojego chodnika przed kamienica i zamienic go w ... ulice, dlatego syn zapytal sie: Tato a na rower to gdzie bedziemy jezdzic ... :/

 

PiS+PO=Kaczogród

 

Zastanawiam sie czy w nastepnych wyborach nie glosoawc na Konia i jego partie, w koncu maturzysta odpuscil, wiec byc moze gdyby zostal minstrem finansow to kredytow takze niekaże spłacać :) Zresztą niema się czemu dziwić, nawet Monty Python doszedł do wniosku że najlepszymi specjalistami od absurdu są Polacy (nie potrafię odnaleźć linku ale czytałem ze chłopaki z Mumio mają pisać skecze do ich najnowszego filmu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tato a na rower to gdzie bedziemy jezdzic ... :/
Rozumiem ze wczesniej w kółko na tych paru metrach chodnika jezdziliscie?

 

btw.

CHODNIK-

część drogi przeznaczona do ruchu pieszych

 

ot taka mała dygresja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHODNIK-

część drogi przeznaczona do ruchu pieszych

 

Wybacz ale po twoich slowach nic innego mi na mysl nie przychodzi jak slowo kretyn. rozumiem ze ty z 4 letnim dzieckiem idziesz/lub poszedl bys prosto na ulice lub jechal kilka kilometrow poza centrum miasta aby dziecko moglo pojezdzic na rowerku...

 

btw. twoj nick mowi o Tobie wszystko

ot taka mała dygresja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic innego mi na mysl nie przychodzi

 

O ile ubogie słownictwo można usprawiedliwić marną wiedzą o tyle chamstwa i prostactwa nie toleruje ... wiec EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, fakt że jeszcze przez parę miesięcy będzie trzeba popierniczać na piechotę, bo teraz doczekać się na autobus to jakieś cholerne szczęście trzeba mieć... no chyba, że to jakiś "główny" z grunwaldzkiego na PKP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem tak. We Wrocku zawsze był bałagan i niestety mieszkając tam trzeba się przyzwyczaić, Jak ktoś chce miec "ordnung" to musi się przenieść do Poznania. Tam remont jest praktycznie niezauważalny dla mieszkańców. A tranwaj czy autobus, którym czasto jeździłem przez 5 lat nigdy nie przyjechał inaczej niż w rozkładnie. Niestety Poznań nie ma nawet połowy "klimatu" jaki stwarza Wrocław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź się przejedź do wrocka i zobacz jaka jest skala prac. To nie jest remont tylko totalna przebudowa. Spróbuj wykonać od zera najważniejsze węzły w mieście tak żeby to było niezauważalne dla mieszkańców. Później jak będą robić wymianę komunikacji aglomeracyjnej to już w ogóle cyrk się zrobi, ale to nic, warto poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie do mnie nie dociera, że we wrocku będzie tak jak na rysunkach projektów ale jeśli tak zrobią to naprawdę, pełny wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym żę Wrocław jest remontowany tą metodą już 10 lat i wielkich postepów nie ma niestety. A nie pamietam żeby udało mi sie dojechać do centrum jedną drogą co miesiąc jest inny rozkop i inne objazdy, katastrofa i tak od 10 lat raz wieksze wykopy raz mniejsze, byłem tam wczoraj, zgadzam się skala prac jest duża ale czy muszą cierpieć mieszkańcy? W Poznaniu wybudowano obwodnicę (nie całą jeszcze) a we Wrocku puścili TIRy wioskami w koło. Inny sposób myślenia, oni tam odprawiają wieczną prowizorkę.

 

Czy wiecie że kierunkowskazów jak dojechać na Wrocławskie lotnisko jest 2 w całym Wrocawiu? Rekord swiata to jest ponoć. Zielonogórski aeroklub ma lepsze oznakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, człowieku, jak chcesz postawić od zera węzły komunikacyjne o powierzchni tysięcy metrów bez szkody dla mieszkańców? Pod ziemią mają robić te drogi? Jak się chce coś załatwić na dużą skalę to nie obędzie się bez utrudnień i nie ma się co czarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×