Skocz do zawartości
JCzapla

Jboss Hosting

Polecane posty

Witam. Poszukuję niedrogiego hostingu pod crm-a na jbosie. Używany będzie przez kilka osób (maks. 5-6). Do 200 zł rocznie. Co można znaleźć za takie pieniądze? Może być za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Poszukuję niedrogiego hostingu pod crm-a na jbosie. Używany będzie przez kilka osób (maks. 5-6). Do 200 zł rocznie. Co można znaleźć za takie pieniądze? Może być za granicą.

A tak podstawowe parametry jak pojemność serwera, transfer miesięczny czy roczny, limitowana lub nie liczba domen, kont pocztowych?

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zapomniałem. Wystarczy mi 500 MB miejsca, tranfer 5GB/msc, limity mogą być dowolne, bo to nie konto hostingowe tylko na crm-a do wewnętrznego użytku firmowego. Wystarczy 1-2 domeny i ze 2-3 konta pocztowe. Oczywiscie bazy danych ze 2-3 MySQL a lepiej PostgreSQL.

Istotniejsze jest dla mnie żeby serwer był w marę wydajny bo java to lubi pozjadać zasoby.

 

W masternet to chyba nie ma takiej oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie zapomniałem. Wystarczy mi 500 MB miejsca, tranfer 5GB/msc, limity mogą być dowolne, bo to nie konto hostingowe tylko na crm-a do wewnętrznego użytku firmowego. Wystarczy 1-2 domeny i ze 2-3 konta pocztowe. Oczywiscie bazy danych ze 2-3 MySQL a lepiej PostgreSQL.

Istotniejsze jest dla mnie żeby serwer był w marę wydajny bo java to lubi pozjadać zasoby.

 

W masternet to chyba nie ma takiej oferty?

Oczywiście, że jest: Serwer SILVER lub GOLD.

Jeżeli konto będzie do użytku firmowego to chyba nie ma sensu płacić za kont ~30zł/rok ;)

PS. Konta można dowolnie rozszerzać.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×