Skocz do zawartości
zrio

Najtanszy Serwer Dedykowany/vps

Polecane posty

Witam!

Chcialbym sie dowiedziec, gdzie mozna znalezc najtansze serwery dedykowane oraz vpsy. Narazie najtanszego dedyka znalazlem na ncgropu.pl po 65zl + vat. Moze ktos znalazl taniej? Serwer moze byc w USA.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiec powinnismy sie cieszyc jedynie ze brak

 

zadzwonilem do nich i okazalo sie ze jest zgodnie z oferta na stronie, pozniej za godzine ze nie ma i jest jakis za 100netto, za 3 godziny ze nie ma tego za 100 netto a jedynie te z oferty z www od 300 w gore, kolejnego dnia ze jest ale instalacja 100-200 w zaleznosci od procka chociaz na stronie 1zl.-

za duzo krecenia dla mnie, jak juz na poczatku chca wyrobic klienta nie wiem co bedzie pozniej, reset za 50 a moze 100, backup za 300 lub wiecej?, telefonu nie odbieraja, nie oddzwaniaja jak sie nagra na sekretarke, na emaile nie odpisuja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie zgodze, bralem maszynke troche wczesniej (zanim bylo info o wyprzedazy) i nawet troche taniej. Backup mam gratis (5GB ;)), resety darmowe, telefon odbieraja (chociaz troche zadko) maile odpisuja (chociaz troche dlugo) ale za to mam GG do Panów i jest super:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisze jakie sa fakty!

oferta instalacyjna na stronie nie zgadza sie z prawda zwyzka srednio o 400%

telefonu nie odebrali

niegdy nie odzwonili

na email odpisuja jak im wygodnie

czyli kontakt pod kreska

rzeczywista oferta mija sie z oferta z www

a jakiego asa maja jeszcze w rekawie to tylko oni sami wiedza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiles na koncowke, niestety.... Przykro mi, ze tak wyszlo w Twoim wypadku.

Co do oplaty instalacyjnej - ja nie placilem wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam na koncowke czego?

istnienia firmy?

bo chyba nie sprzedazy ich uslug ;)

pisalem ze rzeczywiste oferty nie pokrywaja sie z ofertami z www

czyli w zasadzie nie znamy prawdziwej nie mowiac aktualnej oferty tej firmy

jak mozna cos kupic nie wiedzac co to jest i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parametry jak najmniejsze (oczywiscie bez przesady, zeby dalo sie uruchmic co nie co), np procek nie mniej niz 300mhz, 128mb ram itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na 128 mb ramu nie zrobisz nic sensownego, wiec szkoda Twoich pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Hary Potter niestety nie moge sie z Panem zgodzić. Telefon jest dostępny przez 24 na dobę i jak to jest tylko możliwe jest odbierany. Na wszystkie maile odpowiadają w 100% choć musze przyznać że nie w ciągu pierwszych 5 min czasami się na to troszke czeka. Nikt nic nie kręci został Pan z tego co widze poinformowany że tych serwerów już nie ma. Mogli Panu zaproponować inną maszynę i stąd są te parametry i ceny które Pan podaje. Nie widze w tym nic nieuczciwego przecież nie sprzedali Panu maszyny a następnie kazali sobie dopłacać bo za wpłacona kwotę nie mogą niczego zaproponować. Jak już ktoś tutaj powiedział trafił Pan już na koniec wyprzedaży i niestety maszyn mogło już nie być. Z tego co wiem jeszcze 10 serwerów zostało sciągniętych dla tych klientów którzy chcieli zakupić maszynę w ostatnich dwóch dniach.

Co do oferty na stronie www jest aktualna i można ją zamówić bez problemów za cene która jest tam podana nie mam pojęcia skąd wymyślił Pan tą cene + 400 % ale to totalna bzdura. Cena podana na stronie moze byc inna tylko w przypadku zmiany konfiguracji np dodania ramu wiekszego transferu itp. Zakupuje tam sporo serwerow i jakos na Pana bajke nie trafilem widocznie z innej jestem ;)

 

Przepraszam za OT ale takich bzdur nie moglem zostawic bez odpowiedzi. Proponuje cala czesc rozmowy przeniesc do opini o nc.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat nie mial byc o nc.... 128mb ramu to nie jest malo ani duzo.... dajmy na to, niech bedzie 128-256 ramu, serwerownia moze byc w USA, wazne zeby bylo to szybkie lacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mr. all known

Chcesz kupić dedyka tańszego niż 65zł.No ale ty przecież wiesz lepiej jak odkryłeś ,że jestem developerem programu "unzip" to i pewnie znajdziesz dedyka za ~20 mieś pod hostinK aha jeszcze jedno możesz mi powiedzieć czy przypadkiem nie jestem agentem SB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da sie rozpakować .zip na linuxie.Lepiej pogoogluj a nie tylko tylko na łatwizne idziesz...
Jesli nie wiesz to nie pisz. Robisz z siebie idiote, prowadzac taki serwis (hostingowo.pl) a nie wiedzac podstawowych rzeczy (jesli nie wiesz to nie pisz). Nie wiem dlaczego teraz wielce sie czepiasz. Moze wreszcie czas, aby
pogooglowac
??

W tym momencie mnie obrazasz, i jeszcze bardziej robisz z siebie idiote. Czy powazny czlowiek takby sie zachowywal? Normalny czlowiek jesli sie pomyli i zostanie przez kogos poprawiony powinien za to podziekowac, a nie jeszcze ta osobe obrazac. Co do 'developera' to byla ironia, jesli sie jeszcze nie zorientowales....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 128 mb ramu nie zrobisz nic sensownego, wiec szkoda Twoich pieniedzy.

 

VPS na XEN pracuje bardzo dobze. 128 RAM to juz normalnyj server.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VPS na XEN pracuje bardzo dobze. 128 RAM to juz normalnyj server.

 

posiadam takiego vps'a i niestety nie mogę tego powiedzieć.

Mam odpalonego apacha, mysql'a, qmaila [do tego antywirus i anty spam] i potrafi zabraknac ramu.

Jakis czas temu mialem jeszcze shoutcasta i jeszcze jakos dzialalo, ale po odpaleniu autopilota bylo juz duzo gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli powiedzmy sobie wprost, ze w tych czasach 128mb ramu to stanowczo za malo na postawienie serwera z podstawowymi uslugami (apache, php, mysql, poczta) + inne pierdoly ;) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posiadam takiego vps'a i niestety nie mogę tego powiedzieć.

 

Co pan ma zaofiarowac lepej za 65 PL + VAT ? Na takych VPS'ach mam duzo klientuw. RAM ot 32 MB do 1 GB. Wsystkie pracuje za svoje peniondza bardzo dobze. Jeżeli pan ma co liepiej za takie pieniondza, bylo by bardzo interesujonca sprawa.

 

P.S. Prosze wybaczyc za moj jenzyk, jiestem litwinem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj vps jest za 40 zl ;) ale ja go mam glownie do nauki i zabawy, a nie do zarabiania pieniedzy :P

 

no tak 128 mb... czyli PRAWIE stabilny serwer do cs'a mogę postawić :]

 

 

PS. oczywiscie serwer dziala, ale ram uzywany w 99% co mi sie wcale nie podoba, czyli restart apache i mam ok 75% i tak za dwa dni znowu 99% i znowu restart ;] [samego apache czyli serwer uptime duzo wiekszy]

jesli cos robie zle to mam nadzieje na jakies ciekawe rady :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj vps jest za 40 zl ale ja go mam glownie do nauki i zabawy, a nie do zarabiania pieniedzy

 

Daj link do tego VPSA

 

 

 

z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.hosteurope.de/index.php?func=&a...36&prod=126

wychodzi 40 zl

 

jesli ktos bedzie kupowac to prosilbym o wpisanie mojego nr.

[jest pole na numer osoby polecajacej]

Wpisanie absolutnie nic nie kosztuje, a mi sie moze przydac ;]

 

moj nr to 118312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×