Skocz do zawartości
exe

Nie Ciekawy Problem

Polecane posty

Witam

Mam taki kłopot :( chciałem sprawdzić moje umiejętności pozycjonerskie. Więc pomyślałem co jest najtrudniej wypozycjonować, więc pomyślałem stronę erotyczną i zacząłem po 3 tygodniach wpakowałem się na 2 miejsce (wiem że nowe strony mają jakieś Fresh Site Bonus) i co z tym mam zrobić :D wczoraj miałem 960 unikatowych wizyt a strona jest pusta, jakiś szablon wsadziłem :D i co ja mam zrobić :| prowadzić to (jeśli tak to skąda galerie i filmy brać bo nawet nie chodze po stronach erotycznych :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja w CB (cashbill) i promuj co sie da z serwisów które tam są . Tam też znajdziesz materiały promocyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał petersim, skorzystaj z PP CashBill - ciekawe staki za każdego zwerbowanego usera. Chętnie Ci pomoge jak chcesz, mam pare narzędzi takich jak generator itp :( Jak coś to na PW i podam Ci moje gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

exe powodzenia, po pierwsze zaraz (kwestia paru/nastu dni) skończy się miłe i fajne FSB + jeśli nagle przestaniesz linkować bo nie będziesz miał zaplecza aby stopniowo dokładać nowe linki to czeka Cie milutki paromiesięczny filtr :(

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chłopie czym Ty się przyjmujesz :)

 

900unqów dziennie to średnio 9 smsów dziennie a 9 smsów dziennie to dniówka robola hehe :)

Ja stworzyłem serwis erotyczny na skrypcie wordpressa i ma na razie zaindexowany tylko index... chciałbym mieć 9 setek ludzi dziennie tylko jeszcze nie za bardzo wiem jak ale się dowiem ;)

 

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 smsów dziennie to dniówka robola

Poprosze o kulture. Takie posty to dla siebie zostawic prosze (Nie jestem robotnikiem, ale nie lubie, jak ktos wywyzsza sie ponad inne klasy, nie majac do tego podstaw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz jakąś minimalną stronę zrobić - tylko po to, aby na Allegro opchnąć to. Serwis erotyczny, 1000uu powinien pójść za min 300zł ;)

 

Albo jakiegoś precelka erotycznego postaw :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę otwierał na razie osobnego wątku. Ale mam pytanie.

Czy ktoś słyszał coś o http://www.sunrisesystem.pl ?

 

To taki pozycjonerski lerkins czy coś?

Nawet wysłałem zapytanie :) Wygenerowali ładny raport na parę stron. Wizualnie to świetnie wygląda, ktoś dobrze pomyślał (tylko z interpretacją branży mieli problem :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×