Skocz do zawartości
krzysiek02

Samsun Galaxy Note 3

Polecane posty

Co myślicie o tym żeby kupić jakiegoś Samsunga galaxy Note 3 z potłuczonym wyświetlaczem i wymienić go na nowy? Telefon z pękniętym wyświetlaczem można kupić za jakieś 100zł nowy wyświetlacz 450zł. To chyba lepsza metoda niż kupno jakiejś nie pewnej używki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd masz pewność że uszkodzony jest tylko wyświetlacz? Mogło dojść też do jakiegoś zwarcia, albo mikropęknięcia płyty głównej przez co telefon zacznie wariować za jakiś czas. Przez pęknięcia również mogła dostać się wilgoć do środka ponieważ telefon jest rozszczelniony. Wolałbym dołożyć kilka stówek i kupić Xaiomi Redmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba lepsza metoda niż kupno jakiejś nie pewnej używki.

 

Nie wiem czy się dobrze czujesz czy udajesz trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem czy się dobrze czujesz czy udajesz trolla.

 

Dlaczego tak uważasz? Są na allegro telefony w których jest uszkodzony wyświetlacz ale telefon się włącza. Sam taki posiadam. Po wymianie wyświetlacza mamy praktycznie nowy telefon. Chodzi mi o względy wizualne po środek wiadomo, że został stary. Znajdziesz mi telefon o podobnych parametrach w tej cenie? ok 600zł To jest oczywiście tylko moja opinia. Nie znam się na smartfonach.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dlaczego tak uważasz? Są na allegro telefony w których jest uszkodzony wyświetlacz ale telefon się włącza. Sam taki posiadam. Po wymianie wyświetlacza mamy praktycznie nowy telefon. Chodzi mi o względy wizualne po środek wiadomo, że został stary. Znajdziesz mi telefon o podobnych parametrach w tej cenie? ok 600zł To jest oczywiście tylko moja opinia. Nie znam się na smartfonach.

 

 

Jest masa firm produkujących smartfony, nie wspominając o jeszcze większej liczbie dostępnych modeli. Ktoś wcześniej wspominał o Xiaomi, jak się nie mylę z oficjalnej Polskiej dystrybucji możesz uzyskać w cenie ok. 600zł całkowicie nowego Xiaomi Redmi 4A / 4X, zamiast się bawić z używkami na allegro.

 

Już nie mówię o tym, że jeśli zamówić zza granicy to można uzyskać w tej cenie coś dużo lepszego, ale to już pewnego rodzaju "ryzyko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dlaczego tak uważasz? Są na allegro telefony w których jest uszkodzony wyświetlacz ale telefon się włącza. Sam taki posiadam. Po wymianie wyświetlacza mamy praktycznie nowy telefon. Chodzi mi o względy wizualne po środek wiadomo, że został stary. Znajdziesz mi telefon o podobnych parametrach w tej cenie? ok 600zł To jest oczywiście tylko moja opinia. Nie znam się na smartfonach.

 

 

Elektronika ma to do siebie, że słabo znosi uszkodzenia. To, że nie działa "tylko" wyświetlacz nie znaczy, że działa reszta, albo że za chwilę ta reszta nie padnie. Koszt wyświetlacza to na ogół 3/4, a co najmniej 1/2 całego telefonu. W tej cenie dostaniesz super telefony takie jak chociażby wyżej wspomniany xiaomi, który jest nie dość że dużo nowszy to i o wiele bardziej pewny niż stary niewspierany flagowiec po przejściach.

 

Rynek smartphone'ów jest na tyle okazały, że pakowanie się w trupy nie ma żadnego sensu, a wymiana wyświetlacza w tychże trupach to już jest absolutna głupota. Możliwości nie składają się tylko z flagowców i nazw "galaxy note" i "galaxy s" - wystarczy nieco poszukać i masz naprawdę spory wybór spośród średniej półki, która nawet pod kwestią czystej wydajności jest sporo do przodu, nie mówiąc już o samym stanie i wsparciu które są perfekcyjne.

 

Huawei i Xiaomi to tylko dwa przykłady, które są świetną alternatywą.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huawei P8 lite mogę go mieć w orange z rabatem za 43 zł msc. 9 GB przez 3 mies. potem 5 GB

Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych

Nielimitowane SMS-y i MMS-y
do wszystkich sieci Minuty, SMS-y, MMS-y do wykorzystania w kraju i w UE (w Strefie 1)

 

Warto brać ten telefon w tej ofercie? Czy może lepiej kupić za gotówkę? Jest coś lepsze w tej cenie? Chodzi mi o konkretne modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×