Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
juniorchat

Jaki Hosting?:)

Polecane posty

A więc chodzi mi o to chcę założyć już kolejną stronę na serwerze obsługującym php i mysql ponieważ już po raz kolejny hosting kupiony na allegro zawiódł i nie wiem co teraz wybrać:) Wiem że ten post to już pewnie milionowa powtórka ale prosił bym o indywidualną odpowiedź właśnie tu. A mianowicie chodzi o to żeby hosting był w miarę możliwości jak najtańszy a zarazem całkiem dobry:) Potrzebuje Ok 1-5giga miejsca i najlepiej by było gdyby był bez ograniczeń:)

 

p.s tak na marginesię to szukam programistów c++ do pomocy nad prowadzeniem tej stronki:) (chodzi oczywiścię o tematykę programowania - głównie c++)

 

Czekam na odpowiedzi pozdro dla wszystkich juniorchat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejsca i najlepiej by było gdyby był bez ograniczeń:D

 

 

W tym wypadku będzie akurat problem - zawsze są jakieś ograniczenia. Popatrz na forum - na pewno znajdziesz tam interesującą ofetrtę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz na forum - na pewno znajdziesz tam interesującą ofetrtę.
No wiem ale ja chciałem uslyszeć jakieś propozycje tutaj a na forum sobie szukałem ale wszedzie jakaś qupeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

wystarczy poszukać, naprawdę jest sporo postów, w tym conajmniej jeden wielki, na temat dobrych firm..

 

ale tak osobiście, to nie wróżę Ci kariery nigdzie w "taniej i dobrej" firmie.. jak Ty chcesz wszystko bez limitu (pewnie transfer też? naprawdę wykorzystasz możliwość założenia np. 120 kont e-mail, 60 baz danych i 80 kont FTP?) i jeszcze nie za bardzo widać, żebyś się czegokolwiek nauczył na aukcjach allegro (czyli, że tanie jest gó...niane)..

 

no i najważniejsze.. czy "tanio" to dla Ciebie 5zł na miesiąc, czy 15, czy 25?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty chcesz wszystko bez limitu (pewnie transfer też? naprawdę wykorzystasz możliwość założenia np. 120 kont e-mail, 60 baz danych i 80 kont FTP?)

Wiesz to nie jest konieczność to bez limitów - napisałem najlepiej. Ale wiem że takich firm niema dużo więc to nie jest konieczne:)

Nie za bardzo widać, żebyś się czegokolwiek nauczył na aukcjach allegro (czyli, że tanie jest gó...niane)..

Jednak chyba się trochę nauczyłem ponieważ zarejestrowałem się na tą stronie i tu szukam:P i wg mnie to był dobry wybór:)

no i najważniejsze.. czy "tanio" to dla Ciebie 5zł na miesiąc, czy 15, czy 25?

To zależy od tego co firma oferuje - w sęsie tanio przy wyborze firmy nie mogę napisać ile jestem w stanie dać - ponieważ ktoś zaproponuje np 30 giga i 2giga transferu za np 20 zl, a za 20 zł to można 30giga tego i tego:) – to raczej więc jest bez znaczenia ale im taniej tym lepiej bo strona zysków nie przyniesie dużych a ja mam ograniczony budżet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiec nie szukasz 'dobrze' tylko tanio. :D

PS. to za konto

30 giga i 2giga transferu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to że szukam i dobrze i tanio:P a to był tylkoo przykład:P

Może ktoś da w końcu jakąś konkretną propozycje:) Z gory dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chodzi o to że szukam i dobrze i tanio:P a to był tylkoo przykład:P

Może ktoś da w końcu jakąś konkretną propozycje:) Z gory dzięki:)

 

jesli wylaczyc koszty marki, potraktowac biznes na zasadzie kosztow prowadzenia dzialalnosci + marza to wlasciwie tylko za pomoca marzy firma moze regulowac cene, bo koszty sa stale przy danym poziomie produkcji, zatem skupiajac sie na polityce marzowania okazuje sie ze tylko firmy z "wyrobiona", "znana" marka sprzedaja swe produkty drozej z tytulu preferencji jakie posiadaja na rynku ( przychylna ocene potencjalnych nabywcow), dlatego tez kupujac dobry towar o dobrych parametrach i jakosci przewaznie osoba ktora nie zna sie, nie zna technologii, rynku itp. kupuje drozsze produkty znanych marek ( przynajmniej powinna) w mysl zasady, ze "nie stac mnie na tani produkt, bo realnie moze okazac sie za drogi", zatem dobry i tani produkt przeznaczony jest dla fachowca, ktory swietnie zna proces produkcji, komponenty uzyte itp. chcesz stac sie fachowcem i sobie wybrac tanio i dobrze to sie doksztalc czytajac forum, a jak nie to polecam wybrac jakas znanamarke, uznana na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Oto nasza oferta:

Pakiet Reseller3

Pojemność: 3 GB

Transfer: 45 GB

konta pocztowe b/o

bazy Mysql b/o

subdomeny b/o

konta FTP b/o

Cena: 49zł/kwartał , 89 zł/pół roku , 149 zł/rok

 

bądź:

 

Pakiet Reseller5

Pojemność: 5 GB

Transfer: 100 GB

konta pocztowe b/o

bazy Mysql b/o

subdomeny b/o

konta FTP b/o

Cena: 99zł/kwartał , 189 zł/pół roku , 299 zł/rok

 

Ceny netto

Szczegóły oferrty: www.tani-hosting.net

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosyć ciekawa ofert - podioba mi się i chyba z niej nawet skorzystam - tylko zastanawai mnie nik pana qtury podał mi tą oferte :) Ale pozatym prsił bym o info na temat uptime-u ( niewiem jak to się pisze:)) i pytanie za milion - może ktoś mi powie z doświadczenia coś o tej firmie.

P.s Będzie na tym chodzić skrypt podobny do php-fusion-a??:) i czy działają na nim skrypty c++??:D Pytam bo np na boo.pl nieśmigają :)

Pozdro Juniorchat :)

p.s 2 - tak na marginesie sądzę szirok że masz racje ale napisałeś to dosyć dziwnym językiem - taki jakiś ekonomiczny:P

EDIT

A ma ktoś może jeszcze jakieś propozycje??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosyć ciekawa ofert - podioba mi się i chyba z niej nawet skorzystam - tylko zastanawai mnie nik pana qtury podał mi tą oferte :) Ale pozatym prsił bym o info na temat uptime-u ( niewiem jak to się pisze:)) i pytanie za milion - może ktoś mi powie z doświadczenia coś o tej firmie.

P.s Będzie na tym chodzić skrypt podobny do php-fusion-a?? :) i czy działają na nim skrypty c++?? :D Pytam bo np na boo.pl nieśmigają :)

Pozdro Juniorchat :)

p.s 2 - tak na marginesie sądzę szirok że masz racje ale napisałeś to dosyć dziwnym językiem - taki jakiś ekonomiczny:P

EDIT

A ma ktoś może jeszcze jakieś propozycje?? :)

1. Pan F. raczej zna się na rzeczy.

2. Poszuaj info o cxc.pl, tani-hosting.net

3. php-f bedzie chodzil

4. OD KIEDY W C++ PISZE SIĘ SKRYPTY? Kod jest kompilowany z tego co wiem;P Jak chcesz miec sotep do kompilatora musisz miec konto z dostepec do shella (i kompilatora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się ofertą tmbnet.pl tam jest tanio i z wyską jakością, jest wiele pakietów wiec można coś wybrać. Mam tam prywatne strony od >3 lat i nie miałem powodów do zmartwień.

Możesz zaglądnąć też do hostings.pl albo do i365.pl lub innej firmy z listy top100.pl

 

Limity są we wszystkich dobrych firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OD KIEDY W C++ PISZE SIĘ SKRYPTY? Kod jest kompilowany z tego co wiem;P Jak chcesz miec sotep do kompilatora musisz miec konto z dostepec do shella (i kompilatora)

Dobra ja o tym wiem ale chodzi mi czy bedzie wyświetlał skrypty c++ przed kompilacja - ponieważ ta strona ma być o c++ ( czy będzie wyświetlał wszystko czy tak jak u jednego operatora miałem że było żrodło wyświetlane z brakami. . . ; To działa troszeczqu inaczej i właśnie o to chodzi że niezawsze:/

Zainteresuj się ofertą tmbnet.pl tam jest tanio i z wyską jakością, jest wiele pakietów wiec można coś wybrać. Mam tam prywatne strony od >3 lat i nie miałem powodów do zmartwień.

Możesz zaglądnąć też do hostings.pl albo do i365.pl lub innej firmy z listy top100.pl

Powiem szczerze - bardzo fajne oferty teraz trzeba przemyśleć qturą - jesli jakośc we wszystkich firmach jest taka sama - to teraz bym wybierał najtańszą - ale czy jakość jest taka sama??:D

Pozdro Juniorchat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat wyswietlanie składni cpp to odpowiedni skrypt i kod, serwer nie ma nic do rzeczy. Zreszta, kod c++ nie nazywa sie skryptem:) Czy napewno masz 100%, ze chcesz prowadzic strone o programowaniu w cpp?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat wyswietlanie składni cpp to odpowiedni skrypt i kod, serwer nie ma nic do rzeczy. Zreszta, kod c++ nie nazywa sie skryptem:) Czy napewno masz 100%, ze chcesz prowadzic strone o programowaniu w cpp?:)

Wiesz co - po pierwsze ma i to dużo bo kod cpp na serverze boo nie jest dobrze wyswietlany - może to dziwne ale zauważyłem takie coś na jednym serverze i teraz wole się upewnić, a pozatym można używać 2 nazwy skrypt i kod - odnosze się do książki Jerzego Grębosza "Symfonia c++", a nawet jesli jest to jakas roznica to wolno mi popełnić ten błąd bo niejestem polakiem i nieznam dobrze polskeigo, pozatym tak jestem pewny że chcę robić tą strone bo jak by niepatrezeć jestem programistą z wykształcenia a pozatym to moje hobby. . . więc sądze że dam sobie rade. . . a pozatym nie programowaniu w cpp tylko c++:D cpp to tylko rozszerzenie:D

Jak juz chcesz się wymadrzac to zacznij z sensem:P

Pozdro juniorchat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c++ (czyt. si - plas - plas) więc uzyłem cpp - tak dla zabawy - zreszta, zeby nie powtarzac w kolko tego samego. Ładniej to wyglada niż Twoje koślawe wypociny nt. kompilacji skryptu c++ na stronie www.

 

z mojej strony EOT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c++ (czyt. si - plas - plas) więc uzyłem cpp - tak dla zabawy - zreszta, zeby nie powtarzac w kolko tego samego.

Wszystko spoko ale ty mnie upominasz że ja źle pisze a cpp to napewno nie to samo co c++:D Więc jesteśmy kwita:P

Ładniej to wyglada niż Twoje koślawe wypociny nt. kompilacji skryptu c++ na stronie www.

to powiedz to samo inaczej. . ..

Zresztą nieważne ty mnie raz poprawiłeś ja ciebie raz i jesteśmy qwita, apozatym wrócmy do tematu hiostingu:P

Pozdro ( Z poważaniem) Juniorchat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze zrozumiałem - chcesz jedynie wyświetlać kod C++, z kolorowaniem skłądni?

Coś jak phptag dla phpBB? To nie powinien być problem, i każdy hosting powienien to zapewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ale pozatym prsił bym o info na temat uptime-u

 

W tym miesiącu 99.84%

W razie dodatkowy pytań info@tani-hosting.net :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę strzelam bo nigdy tego nie potrzebowałem. Ale czy żeby uruchomić c++ nie wystarczy wrzucić pliki do cgi-bin no i oczywiście musi być zainstalowane gcc?

 

A od zamieszczania kodu na www jest element <code>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę strzelam bo nigdy tego nie potrzebowałem. Ale czy żeby uruchomić c++ nie wystarczy wrzucić pliki do cgi-bin no i oczywiście musi być zainstalowane gcc?

 

A od zamieszczania kodu na www jest element <code>

Tak - masz racje tylko że o to chodzi że tak jak już wcześniej pisałem spotkałem się z serverem na którym nic co związane z c++ nieśmigało:( W każdym razie jak wezmę sobie którys z proponowanych hostingów to raczej będzie wszystko działać:)

Pozdro Juniorchat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×