Skocz do zawartości
1337root

Jak zaktualizowac php5.6 do php7.0- debian vps

Polecane posty

Dzień dobry,

Mam zainstalowany czysty Debian 7 Wheezy na VPS za dolara oraz używam panelu VestaCP. W jaki sposób mogę zaktualizować php do wersji 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaczi

Wersja wheezy jest już troszkę leciwa. Jeśli to możliwe pomyśl o aktualizacji do wersji wyżej.

Co do samego php (trochę lektury):

https://tecadmin.net/install-php-7-php-5-on-debian-8-7/

https://forum.vestacp.com/viewtopic.php?f=19&t=10854

 

Może się też przydać:

https://www.cyberciti.biz/faq/installing-php-7-on-debian-linux-8-jessie-wheezy-using-apt-get/

https://www.sitepoint.com/run-multiple-versions-php-one-server/

 

I może również uda Ci się skorzystać z https://forum.vestacp.com/viewtopic.php?f=19&t=10854

Edytowano przez mariaczi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×