Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mhost

Język Pl W Directadmin ... Jak ?

Polecane posty

Witam mam katalog z jezykiem polskim wgrałem go do katalogu /skins/enhaced/lang - tutaj mam rowniez folder en gdzie jest domyslny jezyk angielski teraz mam en i pl jak zrobic aby domyslnym byl pl nie ma tego nigdzie w panelu ... pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franio
Witam mam katalog z jezykiem polskim wgrałem go do katalogu /skins/enhaced/lang - tutaj mam rowniez folder en gdzie jest domyslny jezyk angielski teraz mam en i pl jak zrobic aby domyslnym byl pl nie ma tego nigdzie w panelu ... pomocy

W sensie domyslny przy zakladaniu nowego usera? Z tego co pamietam to w dropdown list jezyki sa alfabetycznie.

Zmien nazwe podkatalogu na np. _pl - bedzie pierwszy. Albo link syboliczny w tym podkatalogu z taka nazwa odnoszacy sie do lang/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mhost, czyżbyś założył HOSTINK? ;-) paranoja, ja bym odrazu zamknął ten topic ;/ A nie wspierać dzieciaków...

pl jak zrobic aby domyslnym byl pl nie ma tego nigdzie w panelu

buahahahahhaa ;)))))) nie ma to jak dawka humoru z samego rana :D

Czytając Twoje wcześniejsze posty można łatwo rozpoznać w Tobie osobe, która zamierza postawić hostink na DA, kompletnie nie znając sie na sprawie... Niepowodzenia... niecierpie takich osob ;]

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×