Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ignas

Szukam Resellera 2/10 Z Da

Polecane posty

Witam!

 

szukam pewnej firmy, w ktorej nie bedzie ciaglych padow, wlamow, wielkich pingow itp jak na host4ever.pl :P

Przydaloby sie zeby cena nie byla zbyt wygorowana, ale interesuja mnie wszystkie oferty ale podstawa musi byc profesjonalizm firmy bo teraz ciezko trafic na dobra, pewna, w miare tania firme z dobrym supportem:)

 

Parametry tak jak w opisie, 2GB przestrzeni / 10GB transteru miesiecznego

 

z gory dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne konto w hostings.pl ponad rok i nie narzekam. Lokalizacja serwera - polska. Serwer bardzo stabilnie pracuje (BSD). Praktycznie nie widziałem padów. Oferta jest na ich www. Nie dają shella i bardzo dobrze moim zdaniem. Do zarzadzania WHM. Suport nienaganny ale nie po 2 minutach (trzeba poczekać z 2 godzinki chyba że telofnicznie sie skontaktujesz) za to zawsze jest odpowiedź i załatwona sprawa. Korespondencja z nimi zawsze sie kończy pozytywnie z tekstem na końcu "Jesli maja Panstwo jeszcze jakies pytania to z przyjemnoscia na nie odpowiemy." Przyjemnie jest z nimi współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuje czegos z DA. Zastanawiam sie nad cjc.pl poniewaz w porownaniu z hostings.pl jest taniej:) ale to nie zawsze znaczy lepiej, wiec prosilbym o jakas opinie.

 

Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z DA tandem WHM+Cpanel jest o niebo lepszy zwałszcza dla resellerów z RVskin. Ja już tanio kiedyś kupowałem jedno piwo mi było szkoda :-). Skończyło sie na serwery.pl, nazwa.pl, ehost.pl, hostings.pl, tmbnet.pl i podobnych drogich maszynach z top100.pl . Nie chce wracać do czasów skip.pl i innych, szkoda zdrowia. Spotkamy sie za rok a ty bedziesz pisał jak ten facet http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...ic=5649&hl=

 

Dane Firmy cjc.pl:

Pośrednicto Handlowe Paweł Czechowski

Gość zajmuje sie serwerem w przerwach czy co? Poszedłbyś leczyć zęby do dermatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajmuje sie serwerem w przerwach czy co? Poszedłbyś leczyć zęby do dermatologa?

 

Gość nie tylko w przerwach nie zajmuje się tylko serwerem - praktycznie monitoruje go cały czas :-) - a tak naprawdę są 2 osoby - administrator i ja jako właściciel ( dlatego na stronie zamieszczone są dwa numery telefonów). Działalność jest legalna łącznie z odpowiednimi wpisami do ewidencji. Serwer jest wykupiony w Niemczech w dobrej serwerowni - niskie pingi. Uptime na dzień dzisiejszy 99,84 - spadki były spowodowane zmianą panelu administracyjnego z Confixx na DA .

W każdej chwili udostępniamy konta testowe na okres 7 dni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×