Skocz do zawartości
XYS

[SKLEP] Prośba o wycenę/oferty stworzenia sklepu internetowego

Polecane posty

Cześć,

 

Proszę o wstępną wycenę sklepu internetowego:

- na początek 2000 produktów(docelowo max. 5000)

- płatności online(payU, BLIK)

- fvat

- wsparcie przy wdrożeniu

- niewymagany autorski szablon, trochę własnej grafiki mam

- import danych z pliku

- czas: najbliższe pół roku

 

Budżet: od 3000 zł w górę

 

Więcej szczegółów mogę podać w wiadomości prywatnej.

 

 

Edytowano przez XYS (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy są na tyle obeznani w Prestashop, żeby dobrać sobie wszystkie rozwiązania, skonfigurować całość czy postawić szablon, który zapewne wymagać będzie drobnej modyfikacji. :) Nawet jak mają "olej" w głowie, to czasami brakuje czasu na naukę wszystkiego od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie wszyscy są na tyle obeznani w Prestashop, żeby dobrać sobie wszystkie rozwiązania, skonfigurować całość czy postawić szablon, który zapewne wymagać będzie drobnej modyfikacji. :) Nawet jak mają "olej" w głowie, to czasami brakuje czasu na naukę wszystkiego od nowa.

 

Za takie rozwiązania agencje internetowe kasują od 4-5 tysięcy do nawet 15-20. Za preste, hosting na rok, szablon (darmowy przerobiony + logo) i dodanie treści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy są na tyle obeznani w Prestashop, żeby dobrać sobie wszystkie rozwiązania, skonfigurować całość czy postawić szablon, który zapewne wymagać będzie drobnej modyfikacji. :) Nawet jak mają "olej" w głowie, to czasami brakuje czasu na naukę wszystkiego od nowa.

 

Krzysztof jest obeznany i zapewniam że posiada "olej w głowie" ale nie posiada elementu zwanego czasem. Pomimo że wdrożenie czegoś takiego zupełnie prywatnie nie stanowi problemu to sam często zlecam bo nie mam za wiele wspomnianego już wcześniej czasu ;)

 

Polecam: http://webks.pl/

 

Tomek

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi w temacie jak i PM. Odpisałem wszystkim zainteresowanym.

 

Nie porywam się na rzeczy, który nie jestem w stanie w 100% ogarnąć, a uczyć się tego nie mam obecnie czasu. Skupiam się na moim tzw. core business. Tomek to rozumie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×