Skocz do zawartości
simsen

Panel NOZO

Polecane posty

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy jest jakaś osoba która używa tego panelu i wie czy funkcjonuje on dobrze? Wiem, że ma on wiele luk w zabezpieczeniach, ale potrzebuję go tylko obsługi serwerów dedykowanych sieci serwerów gier, a nie hostingu, a szkoda mi wydawać 43zł skoro okaże się że panel w ogóle nie działa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Panel działa ale nie masz supportu. Lepiej zainstalować Open Game Panel czy też BGPanel. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, OGP używam jednak działa on strasznie powoli i przy wyższym obciążeniu maszyny wyrzuca błąd połączenia z serwerem.

Zainteresuj się BGPanel - http://www.bgpanel.net/ Nie twierdzę że to rewelacja ale lepsze jak nozo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Nozo, ale niestety skończyło się na błędzie "Sesja formularza wygasła lub próbujesz go odświeżyć (kod 1)", po próbie zalogowania do panelu. Ktoś może wie jak to rozwiązać? Na razie używam Easy Wi i ilość funkcji mi odpowiada, jednak nie działa zczytywanie danych z serwera takich jak ilość graczy i aktualna mapa, nie jest to duże utrudnienie, ale po zalogowaniu się do panelu nie jestem pewny czy serwer na pewno działa dopiero muszę wejść w konsole, może na ten błąd też zna ktoś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panel Nozo jest dziurawy ataki xss łatwo przechodzą przez niego oraz nie można zastosować certyfikatu SSL w panelu ponieważ są komplikacje bodajże w logowaniu.

 

Co ty gadasz że nie można certyfikatu ssl zastosować jak można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Zastosować można ale są komplikacje których nie rozwiążesz z powodu iż kod jest zakodowany w ioncube. Na stronie logowania serwer używa HTTP zamiast HTTPS :)

 

 

Wszystko działa mi na HTTPS i nie chrzań że nie działa i pokaż mi gdzie masz dziury xss bo jestem ciekawy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×