Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
binkz

Hosting Dla Phpbb By Przemo

Polecane posty

Witam! Potrzebuje hostingu dla forum opartego o skrypt phpbb by przemo. Głównie zależy mi na wysoki uptime i dość dobrym kontaktem z administracją. Jaki hosting wg Was nadawałby sie najlepiej do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Potrzebuje hostingu dla forum opartego o skrypt phpbb by przemo. Głównie zależy mi na wysoki uptime i dość dobrym kontaktem z administracją. Jaki hosting wg Was nadawałby sie najlepiej do tego?

taki z wysokim uptime i dość dobrym kontaktem z administracją.

 

Przegladnij sobie dzial oferty, uzyj szukajki, googli:)

Ja polecam jor.pl, a z drozszych to nazwa.pl czy home.pl ;) Zawsze mozesz sobie potestować.

I chyba dzial prośby na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam jor.pl, a z drozszych to nazwa.pl czy home.pl smile.gif Zawsze mozesz sobie potestować.

I chyba dzial prośby na to.

 

nazwa.pl nie nadaje sie na forum phpbb by przemo ....

za duze limity dla skryptów php etc. ( poczytaj sobie na przemo.org )

 

polecam ehost.pl , home.pl , dla mniejszego fora blink.pl

 

edit: jeszcze livenet.pl, netlook.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w tmbnet.pl nie robią problemu z przemo jednak najtańsze konto za 40 zł nie wystarczy aby puścić 100 userów na raz. Trzeba kupić lepszy pakiet. niestety nie ma tam testów konta ale wszystko działa poprawnie, od 4 lat mam tam duzy cms i działa świetnie. Co do blink.pl to ich klaster nie jest tak mocny jak myslałem. Za to świetna obsługa techniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do blink.pl to ich klaster nie jest tak mocny jak myslałem.

 

Ich klaster moze byc mocny, nawet bardzo, skoro to klaster, ale byc moze nie chca finansowac klienta, zamiast on ich, czyli mowiac jasniej moze "zjadales" zbyt duze zasoby mocy serwera, co okazalo sie nieoplacalne dla blink.pl. Ty zyjesz w przeswiadczeniu, ze maja slaby klaster i o to om chodzi, a oni wiedza, ze pozbyli sie nierentownego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ja własnie takze zostalem wyrzucony z blinka .. za moje forum ..

podobno bardzo obciazalo ich macierz przez czeste zapisy cache .. lol

najsmieszniejsze ze potem juz wylaczylem cache i nadal im bylo zle ...

a ja myslalem ze cache to dobra sprawa ... jak moze byc az tyle zapisów skoro ogladalnosc nie przekraczala 2000 uniq ? nie ważne to taki mały ot ..

 

a co do aliena : najlepiej sam wyslij zapytanie do imn.pl opisujac twoje forum , zobaczysz czy sie zgodza .. proste .. ja tak robilem ( w sumie przy 100 tys postów tak czy siak nikt poważny mnie nie chcial i dlatego teraz siedze na dedyku )

 

edit: szirok alez ja to rozumiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja własnie takze zostalem wyrzucony z blinka .. za moje forum ..

podobno bardzo obciazalo ich macierz przez czeste zapisy cache .. lol

najsmieszniejsze ze potem juz wylaczylem cache i nadal im bylo zle ...

a ja myslalem ze cache to dobra sprawa ... jak moze byc az tyle zapisów skoro ogladalnosc nie przekraczala 2000 uniq ? nie ważne to taki mały ot ..

 

a co do aliena : najlepiej sam wyslij zapytanie do imn.pl opisujac twoje forum , zobaczysz czy sie zgodza .. proste .. ja tak robilem ( w sumie przy 100 tys postów tak czy siak nikt poważny mnie nie chcial i dlatego teraz siedze na dedyku )

 

trzeba sobie uzmyslowic ( a to jest najciezej), ze nieograniczona pojemnosc baz danych, transfery po 100GB miesiecznie przestrzenie po 10GB HDD to tylko szumne nazwy i tani chwyt marketingowy, tak na prawde strona ktora ma baze 100mb ( juz nie mowie o wiekszych) i zuzywa transfer 100GB miesiecznie i jest to jeszcze forum na ktorym jest non stop po 50-80 osob to zajezdza tak maszyne, ze nie mozliwe jest hostowanie tego w hostingu wspoldzielonym, zatem zweryfikujcie oferty w oparciu o zdrowy rozsadek, hosting typu shared jest przeznaczony dla malych stron, a nie gigantow. Mala strona to np. wizytowka, blog maly osobisty, strona firmowa, male raczkujace forum, sklepik maly itp, a nie rozwiniete wielkie forum, potezne sklep z 2000 produktow itp. Jesli tego, ktos nie zrozumie to bedzie biegal od hostingu do hostingu psioczac na kolejnych uslugodawcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Schodzimy z tematu. Nikt nie pozwoli sobie na bazy 200MB i dzisiątki tysiecy uników dziennie od tego są dedyki. Ale jak jest to cos bardziej rozsądnego to powinieneś znaleść usługodawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja ci mogę zaproponować konto (odstąpie ci kawałek dedyka)

Jakie chcesz parametry

 

PS. najlepiej napisz na moj nr gg 8825822 to się dogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×