Skocz do zawartości
Igorek

Jaki linux (do domu i pracy)

Polecane posty

Gość Kamikadze

Hotkeye systemowi bez problemu dzialaja na laptopach lenovo w serii Z;)

Kamera wykryta, mikrofon rowniez. Jedyny problem to po uspaniu nie wstaje, ale to wina multi vga cart. Wylaczenie dedykowanej pomoglo.

 

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

 

A u mnie inaczej jest :)

Jak zamykam klape to nie przechodzi w stan uśpienia :D

 

 

Co do mitsa to wypal albo na płytke albo na usb i tam jest wersja testowa. Możesz sprawdzić. System załaduje ci defaultowe sterowniki jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodatkowo jaka edycja pobiera mało energi tzn, źle na jakiej edycji będzie najdłużej na baterii trzymać lub jakieś środowisko graficzne

 

i taki mały offtop

http://allegro.pl/dysk-sandisk-ssd-64gb-490mb-s-sata-iii-waw-fv23-i6193703730.html

 

czy ten dysk jest warty uwagi dla samsunga nc110 notebook używany do poczty worda na studiach i 1 programu do programowania centralek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zużycie energii jest w dużej mierze uzależnione od sprzętu i jego wsparcia w kernelu, z moich własnych doświadczeń jednak najlepiej wypada powłoka LXDE i albo Debian Testing, albo najnowsze Ubuntu - w twoim przypadku zalecam Lubuntu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

laptop na asus k52je

4 gb ramu

procek i3 od intela

jest ubuntu 16.04 z tym unity, którego nie cierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bede nudny ale jednak na lapku to smiga mi Mint i jak wielu juz tu dobrze stwierdziło najlepiej z mate z racji iz lapki maja najczesciej słabsza i zintegrowana garfike wiec cynamon gorzej chodzi a nawet potrafi mulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×