Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Thomaszek

Confixx I Plik Htaccess - Pomocy!

Polecane posty

Witam,

 

Posiadam od niedawna konto na hostingu z panelem administracyjnym Confixx. Jakież było moje zdziwienie, gdy po wrzuceniu na serwer pliku .htaccess nie ujrzałem strony tylko błąd "Dostęp zabroniony". Pomyślałem: usunę ten plik i po krzyku. Ale gdzie tam... Nie ma takiego pliku na serwerze, ani nie jest widoczny w WebFTP. Cóż uczyniłem? Wrzuciłem jeszcze raz plik .htaccess, ale tym razem pusty. Moim oczom ukazała się strona. Niestety, ale mod_rewrite musiał być w tym momencie wyłączony, bo moje piękne krótkie ULRe nie działały.

 

Po pięknym wstępie kolej na pytanie: czy jest możliwość tworzenia plików .htaccess przy panelu Confixx? Na innym forum znalazłem również kogoś kto ma ten problem, ale nie widziałem rozwiązania. Oczywiście jeśli będzie potrzebna ingerencja w hosting od strony oprogramowania to napiszę do admina co należy zmienić i powinien mi pomóc.

 

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

 

Pozdrawiam, Tomek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinna byc opcja w cliencie FTP: Pokaz pliki ukryte, wtedy zobaczysz .htaccessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

tam na confixxie bedziesz musial wlaczyc rewrite na konto z poziomu konfiguracji serwera www apache.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×