Skocz do zawartości
HotNow

Keyweb.de Vs Netdirekt.de

Polecane posty

witam prosze napisać którą firme polecacie jakie macie doświadczenia

ja wacham sie miedzy

 

http://keyweb.de/rdsserver/rdrs-start.shtml - ze wzgledu na transfer (napewno jest nielimitowany??)

a

http://netdirekt.de/c/cms/front_content.ph...32&idcat=33

 

serwer chce przeznaczyć na jeden serwer shoutcast więc jeśli w keyweb jest nielimitowany transfer mysle ze oferta wygrywa ale jak u nich jest z zamówieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak nielimitowany transfer (poszukaj o tym na forum). Ja na Twoim miejscu wybrałbym Netdirekt.de, ponieważ jest to zaufana firma (poszukaj na forum opinii o tym hostingu).

 

Pozdrawiam,

Michał Roguski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nielimitowany transfer zapewne znaczy w tym wypadku, że nie ograniczja ilości danych jakie możesz przepchnac przez ta maszynę ( czyli na oko jakies 300-500GB jak nie mniej).

 

Ja jednak też sugerowałbym sprawdzone netdirekt.de ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już bez przesady z tymi 300-500 GB. Jeśli miałby być to serwer do downloadu, provider ma sensowne rury i brak ograniczeń na sesje a dyski i kontrolery w maszynie "matce" nie są z demobilu to spokojnie można przesłać kilka.. TB w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co jeśli caly serwer jest z demobilu? ;)

sam mam takie "coś" w polsce;)

tyle ze ramu 2 x wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPSow raczej nie stawia sie na serwerach z demobilu a raczej czyms w rodzaju Dual Opteron/Dual Xeon z co najmniej RAIDem w Serial ATA ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z 1 pytaniem - ja bym polecal NetDIRECT - korzystam juz hmmm pare dobrych miesiecy, ostatnio przeszedlem na lepsza maszyne tez w netdirect i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×