Skocz do zawartości
kiraki

Wypadek w pracy

Polecane posty

Hejka, pracuje w firmie informatycznej. wiadomo wszyscy siedzimy przy komputerach i często wstając od komputera w głowie mamy jeszcze projekt który się robi i nie koniecznie zwracamy uwagę na otoczenie. Otóż ostatnio wstając od mojego stanowiska pracy, nie zwróciłam uwagi że jest coś wylane, poślizgnęłam się w wyniku czego złamałam żebro. Szukam informacji tutaj, bo ciekawi mnie czy mogę się starać o jakieś odszkodowanie itp ? Ktoś miał podobną sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jeżeli masz umowę o pracę to przysługuje ci nawet ubezpieczenie na w drodze do/z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZUS i druk N8 o ile dobrze pamiętam. Zakład też musi część dokumentacji przygotować oraz lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo przewróciłem się na imprezie ale zgłosze wypadek w pracy? Różne cuda świat widział. Jeśli wypadek był zgłoszony kierownikowi działu/dyrektorowi/etc, to oni powinni załatwić papierologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Albo przewróciłem się na imprezie ale zgłosze wypadek w pracy? Różne cuda świat widział. Jeśli wypadek był zgłoszony kierownikowi działu/dyrektorowi/etc, to oni powinni załatwić papierologie.

 

 

Dokładnie. Moja mama parę lat temu przewróciła się na schodach przed domem wracając z pracy. Poszła do kadr powiedziała co i jak, kierownik podpisał kwit i dostała tam jakieś odszkodowanie + płatny urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×