Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ympans

[wirtualny/dedykowany]potrzebny Hosting

Polecane posty

Witam,

 

Potrzebny hosting najlepiej oferta zblizona parametrami do nazwa.pl lecz z panelem DA lub Cpanel.

Brałbym w nazwa.pl, ale tam nie mają crona i innych przydatnych opcji..

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że nazwa ma różne opcje kont, więc może byś przedstawił takie, jakie Ci interesuje?:) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałby mi się jakis tani dedyk na początek bardziej niz takie konto shared.

 

Jakis w miare zwinny serwer z 512 ramu pod kilka serwisów przyłączony do dobrej sieci.. w granicach 200 zł za miesiac z DA da radę cos takiego załatwic? + ewentualny support za który moge dopłacic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podoba Ci się nazwa.pl to może po prostu zainteresuj się serwery.pl ? To ich oferta dla bardziej wymagających. No i jest chyba jeszcze promocja na serwery wirtualne (takie zubożone VPS). Na przedstawione potrzeby (nazwa.pl + cron) powinno starczyć :-). A cena przystępna. Ale DA nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta ze tak powiem jajek nie skręca. Pytanie dedyk do własnych serwisów za 200 - 250 zł z oferowanym panelem i wstępną konfiguracją bez zbędnych faxów i pierduł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://www.1paket.com/neu/english/index.html

 

Na liscie dostepnych serwerow znajdziesz Celerona z 1 GB RAM i Conffixem za 45 dolarów miesięcznie co jest bardzo niską ceną. Support typowo "niemiecki" (co niestety nie znaczy dobry), ale za te pieniądze.. :)

 

Do kompletu możesz dokupić zewnętrzną licencję na DA i nadal się zmieścisz w swoim budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba coś nie tak... bo ja widze tam 149$ + vat. Coś źle zauważyłem czy monitor fixuje?

 

edit: juz widze co gdzie i jak... Hmm jak dokonać u nich zamowienia.. ? I jak potem zainstalować DA są gdzies jakies tutoriale? Bo ja nie spotkałem się osobiście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm chyba coś nie tak... bo ja widze tam 149$ + vat. Coś źle zauważyłem czy monitor fixuje?

 

edit: juz widze co gdzie i jak... Hmm jak dokonać u nich zamowienia.. ? I jak potem zainstalować DA są gdzies jakies tutoriale? Bo ja nie spotkałem się osobiście....

 

Jesli chodzi o instalację DA chyba najleiej zrobisz zatrudniając administratora.

 

ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ympans: wszystko masz napisane na stronie z lista serwerow z "demobilu" :). Piszesz do nich maila, potwierdzaja Tobie zakup, wysylasz platnosc PayPalem i tyle :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o instalację DA chyba najleiej zrobisz zatrudniając administratora.

 

Ktoś kiedyś tez musiał się tego nauczyć i nie od razu urodził sie administratorem :)

 

 

a tak wogole to ile kosztuje taka instalacja DA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalacja DA jest akurat banalna ... :) Nie wziąłbym wiecej niż 5 złotych :) Podajesz dane hosta, userid i licenseid i wszystko leci z automata... Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to dlatego nigdzie nie było zadnego tutka, a ja myslalem ze to jakies skomplikowane jest :) Fascynuje mnie ta sprawa z serwerami i sam fakt ze stać mnie na takową maszynę i ze za pare dni bede dzierżawcą serwerka nadaje motywacji do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fascynuje mnie ta sprawa z serwerami i sam fakt ze stać mnie na takową maszynę i ze za pare dni bede dzierżawcą serwerka nadaje motywacji do pracy

Tylko nie rób hostinku! ;-) Pozdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie rób hostinku! ;-) Pozdr...

Nawet nie zamierzam.... mam maszyne p4 2,53 juz moge powiedziec stoi w netdirekt na razie 512 ram, ale w późniejszym terminie dokupie nastepna kosc jesli ta przestanie mi wystarczac i tyle w temacie :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Instalacja DA jest akurat banalna ... :) Nie wziąłbym wiecej niż 5 złotych :) Podajesz dane hosta, userid i licenseid i wszystko leci z automata... Pozdr.

 

ale potem trzeba taki serwer zabezpieczyć ale skoro nie jest on przeznaczony na serwer produkcyjny tudzez hosting to można w 'między czasie' się dokształcać :)

 

ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×