Skocz do zawartości
hyhyhy

Administracja Serverami :)

Polecane posty

Witam,

oferuję administrację serverami, na jakim kolwiek systemie, z jakim kolwiek panelem, bądź też bez. Moje doświadczenie to praca przy systemach typu Linux/Unix od 3 lat. Obecnie administruje 14 serverów.

Dowolna konfiguracja servera, tj. instalacja panelu/lub tez nie, skonfigurowanie wszystkich usług www/ftp/poczta/dns, zabezpieczenie i optymalizacja servera - 150 zł.

Administracja, czyli zarządzanie, naprawa usterek etc 150zł/mc. Naprawa usterki czego kolwiek - 25zł/godzina. Czas reakcji do 15 minut. Przed monitorem spedzam ok 14h dziennie. Każdemu serverowi poświęcam ok 20 - 30 minut na przejrzenie logów i wykryciu ewentualnych nieprawidłowości. Zabezpieczenia informują mnie o każdej próbuje nieautoryzowanego wejścia, ataku ddos i oczywiście ochrona przed nim. Wprowadzam ciekawe rozwiązania do systemu, dzięki czemu system staje się stabilniejszy.

Możliwość wystawienia faktury vat. Wszelkie inne pytania proszę kierować pw / rusel@5gb.pl. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

oferuję administrację serverami, na jakim kolwiek systemie, z jakim kolwiek panelem, bądź też bez. Moje doświadczenie to praca przy systemach typu Linux/Unix od 3 lat.

 

Czy w grę wchodzi każdy linux?

 

 

ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, ataku ddos i oczywiście ochrona przed nim.

 

tak z ciekawosci, jak ochraniasz przed ddos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie rusel ze to oferujesz a jak mozna sie z toba skontaktowac?
Wszelkie inne pytania proszę kierować pw / rusel@5gb.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×