Skocz do zawartości
Giertych-Blacha-33

Poszukuje Dobrego Hostinga na bloga

Polecane posty

Witam,

 

Niedługo chcę otworzyć własny blog no ale potrzebuje jakiś hsting pod niego. Myśle ze 100 zloty na rok powinno starczyć ? Jedyne co mnie martwi w tym aspekcie to jest to jakim sposobem miałbym płacić za hosting ponieważ mieszkam za granicą. Ma ktoś jakieś rekomendacje co do tego wszystkiego ?

 

Pozdrawiam

Giertych-Blacha-33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mieszkasz w jakim kraju?

 

Większość firm oferuje płatności PayPal, Skrill, więc lokalizacja nie jest tutaj żadnym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amazon? :D

 

Sprawdź ofertę HostingHouse.pl, będzie dla Ciebie w zupełności wystarczająca.

 

A jakie sa pcje platnosci ? Ogolnie czytajac opinie moge stwierdzic ze macie duzo upadkow i wzlotow ze swoimi serwerami. Ja potrzeboje 100% stabilny host 24/7 a nie jakas padake.

 

P.S A tak poza tematem, nie wiem czemu ale wtyczka Web Of Trust (WOT) daje zaufanie na 50% a bezpieczenstwo dzieci 52%, ja bym sie przyjzal o co w tym chodzi bo moze odstraszac potencjalnych klientow jezeli takowy uzywa wtyczki WOT.

 

Ma ktos jakies jeszcze rekomendacje ?

 

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

100% stabilnego hostu nie otrzymasz nigdzie. Jeżeli ktoś takowy oferuje to zwyczajnie wprowadza w błąd. Nie ma firmy która by nie zaliczyła mniejszego bądź większego padu albo przerw w działaniu usług. Każda firma miała jakieś problemy, mniejsze czy większe ale miała i od czasu do czasu mieć będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest w stanie wycisnąć niemal 100% uptime, w takim OVH serwery chodzą po 5 lat i więcej bez rebootów czy awarii sieci (przy odrobinie szczęścia). No ale to trzeba zapłacić razem z adminem 2000-5000 zł rocznie, a nie 100. Na hostingu współdzielonym z innymi klientami nie jest z praktycznego punktu widzenia możliwe uzyskanie uptime większego niż 99,9% - za dużo zmiennych, na które nie ma się wpływu.

Edytowano przez is_wm (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100% stabilnego hostu nie otrzymasz nigdzie. Jeżeli ktoś takowy oferuje to zwyczajnie wprowadza w błąd. Nie ma firmy która by nie zaliczyła mniejszego bądź większego padu albo przerw w działaniu usług. Każda firma miała jakieś problemy, mniejsze czy większe ale miała i od czasu do czasu mieć będzie :)

 

 

Jest w stanie wycisnąć niemal 100% uptime, w takim OVH serwery chodzą po 5 lat i więcej bez rebootów czy awarii sieci (przy odrobinie szczęścia). No ale to trzeba zapłacić razem z adminem 2000-5000 zł rocznie, a nie 100. Na hostingu współdzielonym z innymi klientami nie jest z praktycznego punktu widzenia możliwe uzyskanie uptime większego niż 99,9% - za dużo zmiennych, na które nie ma się wpływu.

 

Z tym uptime i stabilnoscia to chyba troche przesadzilem ale ogolnie mi chodzilo o to zeby hosting byl stabilny tak zwanie bez awari co np noc itp.

 

 

https://hitme.pl/hosting-www/

 

Weź sobie ten za 50zł na początek i sprawdź jak będzie z zasobami. Dzisiaj w nocy rozbudowują serwery WWW co na pewno zagra na plus dla Ciebie.

 

Ten hosting wyglada spoko i nawet tanie, no ale teraz pytanie jak z zaplata u nich a takze z bezpieczenstwem owego bloga na takim hostingu ? Korzystal moze pan z tej uslugi ?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

 

 

Z tym uptime i stabilnoscia to chyba troche przesadzilem ale ogolnie mi chodzilo o to zeby hosting byl stabilny tak zwanie bez awari co np noc itp.

 

 

 

Ten hosting wyglada spoko i nawet tanie, no ale teraz pytanie jak z zaplata u nich a takze z bezpieczenstwem owego bloga na takim hostingu ? Korzystal moze pan z tej uslugi ?

 

 

 

Mam tam kilka / kilkanaście usług.

 

Generalnie masz prócz zwykłych przelewów, przelewów online również paypal, który spełnia założenie przelewów z innego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giertych-Blacha-33: Jeśli interesuje Cię płatność przelewem/PayPal to zapraszam do nas - za 100 zł rocznie dostaniesz u mnie 50 GB miejsca na stronę i 4TB transferu miesięcznie :)

Lokalizacja: Polska

 

Po więcej informacji zapraszam na PW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Po więcej informacji zapraszam na PW

 

Dane firmy ? url do oferty ?

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dane firmy ? url do oferty ?

Moim zdaniem nie ma nic złego w tym że chłopaczyna sobie trochę na lewo zarobi, ważne żeby robił to dobrze i uczciwie.

 

Posiadanie NIP i REGON - Ma być wyznacznikiem? Właśnie czego ma być?. Niemal 100% przedsiębiorców w IV Rzeszy Niemieckiej kombinuje jak zapłacić mniejszy podatek lub kombinuje tak by wyszło w sam raz po jego myśli.

 

 

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartosz Z, GT_Lukasz: Dziękuję za wsparcie, ale firma jest ;) Co do jakości - jestem w stanie na tą chwilę zagwarantować brak oversellingu nawet na RAM czy CPU. Trzeba budować zaufanie, więc nie mogę sobie pozwolić na "oszukiwanie klientów". Usługi na małą skalę świadczę już od kilku lat i w sieci znalazłem tylko jeden negatywny komentarz na ich temat (prawdopodobnie od człowieka któremu kiedyś nie chciałem "zasponsorować serwera").

 

Oto dane:
Wojciech Olender Imposto Aglo
ul. Krapkowicka 121, 47-300 Pietna

NIP: 756-115-96-58

 

Musisz wybaczyć - strony hostingu jeszcze nie ma, ale jest już w trakcie tworzenia - stąd nie ma jeszcze jako-takiej "oficjalnej" reklamy, a jedynie proponuję tanie serwery na PW. Jeśli chcesz to ofertę oczywiście mogę podrzucić na PW żeby nie spamować w tym temacie. Żeby się nie rozpisywać dodam tylko, że hostuję serwery VPS na Qemu-KVM (z własnym IP lub bez), serwery www, serwery shoutcast, storage i gier. Dla większości klientów przygotowuję ofertę indywidualną i sporo ludzi jest zadowolonych jeśli chodzi o jakość/cena.

 

Pozdrawiam :)

Edytowano przez PCziomal (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Nie zaglądam w legalność, bo nie jestem ani z US, ani z Policji.

Jedynie dziwnie wyglądają te oferty z prywatnego konta z powtarzającym się "zapraszam na pw".

Dużo lepiej by to wyglądało gdyby była jakaś firma w profilu czy link do chociaż wizytówki firmy.

 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem o czym mówisz. Zwłaszcza jeśli spojrzy się na mój nick którego jeszcze nie zmieniłem od ładnych kilku lat ;)

 

Jak już będzie strona to oczywiście profil firmowy także się pojawi (chyba, że mówisz żebym tymczasowo postawił malutką stronę z danymi firmy - w sumie pomysł nie jest zły, ale czy na pewno potrzebny?).

Edytowano przez PCziomal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×