Skocz do zawartości
James27

Jaki hosting z wlasnym ip i ssl

Polecane posty

Witajcie forumowicze.

Szukam hostingu dla mojej strony firmowej, obecne w mintshost ale ze względu na częste dopisywanie współdzielonych ip do czarnych list i opinii tej firmy szukam czegoś bezpieczniejszego.

Strona posiada na chwile obecna 12 podstron docelowo będzie więcej, może 20-30.
Interesuje mnie indywidualny adres ip, aby przez maiilingi innych użytkowników współdzielony ip nie został dopisany do czarnych list.
Zakładam że stronę dziennie będzie odwiedzać 50-100 użytkowników, na raz pewnie nie więcej niż 10.

Z tego co się sam orientowałem to hekko.pl i vipower.pl mają ciekawe oferty w cenach ok 200zł rocznie.

Jeśli macie jakieś inne propozycje ew. opinie o wyżej wymienionych będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Interesuje mnie indywidualny adres ip, aby przez maiilingi innych użytkowników współdzielony ip nie został dopisany do czarnych list.

 

Jeżeli interesuje Cię wysyłka maili przez Twój prywatny IP to jakiego hostingu byś nie wybrał upewnij się czy aby na pewno tak to u nich działa dlatego, że wbrew pozorom nie jest to takie oczywiste. W wielu firmach osobny IP dotyczy tylko WWW, a poczta i tak wychodzi przez współdzielony IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci VPS lub WWW od blazingfast.io lub Hosteam ewentualnie można stawiać na webh lecz trzeba liczyć się z tym że trzeba wtedy zastosować zewnętrzne zabezpieczenia typu CloudFlare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×