Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, kupiłem serwer dedykowany w kimsufi i potrzebuje na nim zainstalować debiana 6. Do wyboru w reinstalcji jest tylko 7 i 8, ale jest opcja taka jak szablon instalacji, zrobiłem ten szablon wybrałem debian 6 tylko nie wiem jak zainstalować z tego szablonu. Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nowszej wersji Debiana też taki program odpalisz , jeszcze nie było takiego by wymagał tylko i wyłącznie Debiana 6.

 

A jeśli instalujesz coś z automatycznego skryptu w stylu

./setup.sh

Sprawdź czy nowszej wersji nie ma dostępnej. W tak starej wersji możesz mieć więcej kłopotów z instalacja czegokolwiek bo archaiczny system nie jest wspierany, i często brakuje pakietów lub są wygasłe repozytoria.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×