Skocz do zawartości

kilogram

Użytkownicy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O kilogram

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. kimsufi debian 6?

  Dddif? Potrzebny do jednego programu.
 2. Witam, kupiłem serwer dedykowany w kimsufi i potrzebuje na nim zainstalować debiana 6. Do wyboru w reinstalcji jest tylko 7 i 8, ale jest opcja taka jak szablon instalacji, zrobiłem ten szablon wybrałem debian 6 tylko nie wiem jak zainstalować z tego szablonu. Ktoś coś?
 3. Attak dos/ddos?

  Prosze bardzo.
 4. Attak dos/ddos?

  Witam, jak sprawdzić z jakiego ip dostaje attaki i jakiego typu to attak. Jak narazie mam tylko screena z ovh : https://www.ovh.com:444/cgi-bin/mrtgProxy.cgi?ip=37.59.8&img=762494889411.png Mój system do debian 6. Pozdrawiam.
 5. Kimsufi fail-over.

  Ok, sam poradziłem wystarczyło dodać Aliasip Dziękuje.
 6. Kimsufi fail-over.

  Dowiedziałem się że trzeba zrobić virtualhosta więc zrobiłem ale pinguje ip i nic nie działa;/ <VirtualHost 5.135.23.65:80> DocumentRoot /var/wwwx <Directory /> Options FollowSymLinks AllowOverride None </Directory> <Directory /var/wwwx/> Options Indexes FollowSymLinks MultiViews AllowOverride None Order allow,deny allow from all </Directory> ServerName wwwx </VirtualHost> Pomoże ktoś?
 7. Odpalił bym na niej blog taki jak kasi tusk I zarabiał na reklamach.
 8. Kimsufi fail-over.

  Oczywiśćie że pół...
 9. Witam, jestem "szczęśliwym" posiadaczem serweru dedykowanego kimsufi 16g. Wykupiłem blok ip fail-over, i mam problem z koniguracją potrzebuję postawić 2 serwery "Ots" gdzie mają być dwa oddzielne foldery www pod innym ip. Pomoże ktoś stawiam Piwo ps: Mój system to Debian 6.0 i używam lighttpd. Pozdrawiam
×