Skocz do zawartości
Gość

Serwer pod teamspeak3 ochrona DDOS jaki ?

Polecane posty

Gość

Witajcie,

 

Obecnie mam serwer ts3 osób 250+ serwer mam w firmie blazingfast.io i mam problem bo ich ochrona ostatnio bardzo się pogorszyła i serwer jest często niedostępny dla graczy.

Za serwer płacę 10 Euro na miesiąc.

 

Mam do was pytanie jakie hostingi polecacie?

Proszę o podanie nazwy hostingu oraz o informacje o ochronie DDOS .

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zachęcam do skorzystania z mojej oferty tj. VPS na serwerze dedykowanym z serii GAME OVH. Za dopłatą możliwe także dodatkowe, bardzo precyzyjne filtrowanie programowe. W razie wątpliwości co do skuteczności odpierania ataków zaoferuję 7 dniowy okres testowy. Zachęcam do dalszego kontaktu na bok@crafthost.pl


  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Multigaming.pl :

 

Instancje na sloty lub VoiceVPS

- autorski panel zarządzania serwerem, permisjami i botami

- standardowo najlepszy JTS3ServerMod bot w wersji hosting do zarządzania z panelu

 

Do wyboru dwie lokalizacje:

- Polska - AntyDDoS z customowymi filtrami - w tym najlepszymi jakie są możliwe w Polsce i w HosTeam przy niezależnych przyłączeniach

- Francja - AntyDDoS Game w OVH

obie lokalizacje to przemyślane infrastruktury, skonfigurowane najlepiej jak się da + dodatkowo posiadają jeszcze niezależną od DC ochronę - czyli na każdej możliwej warstwie ochrona - od jajka aż po sieć :)

 

Dodatkowo gwarancja dobrej jakości i rzeczowy support który chętnie i szybko pomaga w każdej sytuacji.

 

Oferuję od 5% do 10% zniżki na te usługi :)

Edytowano przez Spoofy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Temat do zamknięcia. I zwracam honory dla blazingfast.io źle sprecyzowałem mój pierwszy post, nie pogorszyła się im ochrona tylko mieli problem przez ich usługodawcę voxility to tak w roli sprostowania.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

eh... kolejny szept za sponsoring :D

Kolego jeśli się coś źle napisało to należy to sprostować, tak bynajmniej powinna postąpić uczciwa osoba.

Po kontakcie z firmą blazingfast.io sprawa została wyjaśniona dlaczego w ostatnich dniach występowały problemy z dostępnością usług i to wszystko zostało potwierdzone poprzez odpowiednie login.

 

A jeśli chodzi o sponsoring to nie wiem co masz na myśli ale jeśli miałeś na myśli że zapłacę mniej za serwer w zamian za sprostowanie to się pomyliłeś jestem klientem tej firmy już od dłuższego czasu i uważam że jeśli napisałem coś źle na jej temat niesłusznie to należy to sprostować a kolega niech źle nie interpretuje moich intencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Kolego jeśli się coś źle napisało to należy to sprostować, tak bynajmniej powinna postąpić uczciwa osoba.

Po kontakcie z firmą blazingfast.io sprawa została wyjaśniona dlaczego w ostatnich dniach występowały problemy z dostępnością usług i to wszystko zostało potwierdzone poprzez odpowiednie login.

 

A jeśli chodzi o sponsoring to nie wiem co masz na myśli ale jeśli miałeś na myśli że zapłacę mniej za serwer w zamian za sprostowanie to się pomyliłeś jestem klientem tej firmy już od dłuższego czasu i uważam że jeśli napisałem coś źle na jej temat niesłusznie to należy to sprostować a kolega niech źle nie interpretuje moich intencji

 

Jeżeli tak rzeczywiście jest to przepraszam i zwracam honor, aczkolwiek niestety mam poważne wątpliwości i po ostatnich praktykach tej że firmy niestety domniemam że jest inaczej, ale to jak i dowody na taką działalność zostawię (na chwilę obecną) dla siebie :)

 

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×