Skocz do zawartości
Jarosław Szmańda

Uwaga na złodzieja

Polecane posty

Cześć,

 

Nie polecam tego Pana. Zwykły naciągacz i złodziej.

Przelew wykonany wg jego poleceń na konto z użyciem MB - dostarczony w kilka minut. Od początku jakieś kręcenie, że jeszcze nie dotarł, że trzeba poczekać 10-15 minut.

Starałem się grzecznie poczekać. Od wczoraj brak kontaktu.

 

 

Pan się nazywa:

Piotr Harasimiuk

GG: 50868109

Nick: DemosCFG / Demosknw

Mail: Demosknw@gmail.com

 

Całość rozmowy można przeczytać tutaj: http://pastebin.com/raw/qhCYeYLf

Dane z rozmowy ocenzurowane - jak numer konta, adres. Profil tego Pana https://www.facebook.com/Demosknw - oczywiście dostępny publicznie.

 

Radzę nie robić z nim interesów - szkoda nerwów i czasu.

 

Tak aby panu było miło złożę zawiadomienie w prokuraturze o wyłudzeniu pieniędzy z powództwa cywilnego.

 

 

Pozdrawiam Jarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co im powiesz? Że chciałeś kupić wirtualną gotówke? :) No bez jaj.. taki stary a taki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co im powiesz? Że chciałeś kupić wirtualną gotówke? :) No bez jaj.. taki stary a taki...

No nic - masz rację, stary a głupi...

Oby nikt więcej się nie nadział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

Też się tak naciąłem ale na inną osobę która sprzedawała WPLN mintshosta (email pasciaczek@interia.pl lub waitof@wp.pl - dla potomnych aby ich ustrzec gdyż oszukał już dużo osób i nie wiem czy dalej nie praktykuje tego ). Naszczęście udało mi się odzyskać pieniądze a było to prawie 500 zł...

Jeśli chodzi o kupno WPLN polecam paypal - bezproblemowy zwrot gotówki - odzyskałem wszystko :) niestety poza straconymi nerwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie lepiej po prostu korzystać z nigdzie niedostępnej i tajnej listy zaufanych osób z którymi można bez jakichkolwiek obaw takie biznesy robić? Tak będzie chyba bezpieczniej.

I prośba o nie molestowanie na PW o ujawnienie listy, jak ktoś nie wie gdzie uderzać to niech poszuka na forum. Jak nie znajdzie to trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up czemu tak twierdzisz ? Jarek został oszukany przez jakiegoś gimnazjalistę.... no cóż zdarza się, dlatego ja zawsze kupuje na allegro lub PayPal.

 

@Jarek mam nadzieję, że odzyskasz pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Jarek mam nadzieję, że odzyskasz pieniądze.

 

A ja mam nadzieję, że coraz więcej ludzi zostanie zrobionych bez mydła i może wtedy zaczną myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A ja mam nadzieję, że coraz więcej ludzi zostanie zrobionych bez mydła i może wtedy zaczną myśleć.

 

Pan wyżej trafił w sedno.

 

Sam staram się unikać takiego podejścia, ale doświadczenie uczy, że niektórzy muszą zostać zrobieni w konia nawet kilka razy, żeby wyciągnąć jakieś wnioski.

 

Nie lubię obwiniać oszukanego, bo to nie jego wina, ale to tak samo jak zostawiać otwarte drzwi do domu i być zdziwionym, że ktoś go sobie wyczyścił. Jest naprawdę dużo zaufanych osób sprzedających te śmieszne "wPLN", i nie trzeba się uciekać do jedno-postowców, a już na pewno nie płacić z góry.

 

A jak już trzeba, to chociaż głupie allegro co byś nie musiał nerwów zjadać o jakieś 80 zł.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A ja mam nadzieję, że coraz więcej ludzi zostanie zrobionych bez mydła i może wtedy zaczną myśleć.

Moja wina, sam brnąłem w to. Od razu widać było, że krętacz.

 

Rozmowę wkleiłem żeby ostrzec innych - nic więcej. Pal licho te 70 zł - mówi się trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja wina, sam brnąłem w to. Od razu widać było, że krętacz.

 

Brnąłeś bo liczyłeś że oskubiesz jakiegoś nastolatka tekstami rodem z wojen magazynowych lub innego podobnego badziewia. Licytowałeś się jak te chciwe pastuchy z tv, licząc że kupisz WPLNy za pół darmo, a na sam koniec okazało się, że to ty zostałeś oskubany :D

Edytowano przez robson345 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Brnąłeś bo liczyłeś że oskubiesz jakiegoś nastolatka tekstami rodem z wojen magazynowych lub innego podobnego badziewia. Licytowałeś się jak te chciwe pastuchy z tv, licząc że kupisz WPLNy za pół darmo, a na sam koniec okazało się, że to ty zostałeś oskubany :D

Mhm tak było. Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne te tematy są ;) , patrząc z boku legalność samej wirtualnej waluty również jest warta zastanowienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×