Skocz do zawartości

Polecane posty

Zadzwonila do mnie Pani KRS czy w dalszym ciagu ma mi w czyms pomoc, ja powiedzialem, ze nie moge sobie wybaczyc ze ktos mnie oskarzyl i chcialbym aby Panstwo przy policji to sprawdzili ona odparla ze nie bo ochroniarz rozmawial niby z ta pokrzywdzona i potwierdzila ze nie dalem co jest klamstwem zreszta takim tonem rozmawiala jestem pewien, ze n kamerach widac, ze nie popelniam tego czynu. A jeszcze lepsze, ze wyparla sie jakoby dala mi do wyboru dyscyplinarke czy porozumienie stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam Ci - podpisałeś ugodę czyli rozwiązanie umowy za porozumieniem obydwu stron, i ten dokument jest wiążący - NIE MA TO ZNACZENIA co się wydarzyło, w jakiej sytuacji byłeś postawiony ani czy czy było to uzasadnione, gdybyś wtedy pomyślał, a nie działał pod presją i nie zgodził się na UGODĘ, to byśmy mogli dalej dyskutować co należy w takiej sytuacji zrobić, a tak nawet jeśli udowodnisz im, że nie mieli powodu, żeby cię zwalniać to NIC TO NIE ZMIENIA bo powtarzam Ci, że podpisałeś ugodę rozwiązania umowy za porozumieniem obydwu stron i ten dokument jest wiążący prawnie.

 

Teraz angażując w to policję możesz sobie tylko zaszkodzić, jeśli świadek zezna, że rzeczywiście ukradłeś te 10 zł, a nagrania z kamer tego dnia magicznie wyparują. I nie, nie ma to żadnego znaczenia jak naprawdę, bo w rzeczywistości jesteś ty jako jedna osoba kontra prawnie wiążąca ugoda, cały sztab prawników firmy i świadek, który nie chce z tobą współpracować.

 

Chcesz coś zrobić? Znajdź świadka, i porozmawiaj. Nie chcesz tego robić lub jest to niemożliwe? Odpuść, zanim sobie bardziej zaszkodzisz. A następnym razem myśl i nie podpisuj prawnie wiążących umów spontanicznie pod wpływem emocji, bo co jak co ale jesteś sam sobie winien.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie teraz to już po przysłowiowych ptakach. Pozostaje Ci omijać Lidla szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×