Skocz do zawartości
kori

moja mała Blacklista, przede wszystkich za zbyt wysoką cenę

Polecane posty

w nawiasie pierwsza pozycja to nazwa panelu, legenda:
* - taniej, pierwszy rok a potem drożej,
** - pierwszy rok cena poniżej 50zł, drugi rok cena ok. 300zł

**az.pl (własny, bardzo drogi hosting 300% i domeny 220%)

**chmura.orange.pl (home, reseller home, zatem: przeciętna jakość, kiepska obsługa, bardzo drogi hosting hosting 300% i domeny 240%)

*domeny.pl (własny, bardzo drogi hosting 300% i domeny 240%)

gbzl.pl (Directadmin, częste pady, bardzo niestabilna usługa)

**home.pl (własny, przeciętna jakość usług, kiepska obsługa, bardzo drogi hosting 300% i domeny 240%)

**efirma.poczta-polska.pl (home, reseller home, zatem: przeciętna jakość, kiepska obsługa, bardzo drogi hosting hosting 300% i domeny 240%)

*progreso.pl (własny, bardzo drogi hosting +200% i domeny +50%, chwalili się ochroną ddos, ale polegli)

sixwishlist.com (plesk, niestabilny hosting, miesiąc pochodzi dobrze, a potem ciągłe pady, suport bezradny)

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Oj skończ już z tymi swoimi listami. Każda firma jest inna. Nie ustabilizujesz rynku na jeden cennik i jeden panel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie znaczy że trzeba wspierać tych co dają usługi kilka razy droższe niż inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

certyfikatySSL.pl / dns .pl

 

[...]

 

domeny.pl / dns.pl / certyfikatySSL.pl)

 

 

Zaśmiałem się w głos dwa razy podczas czytania tego.

 

Skoro DNS.pl jest wg Ciebie już zamieszane w straszne afery finansowe i zawyżaniem cen na domenach to teraz tylko czekam aż Wałęsa będzie oskarżony o posiadanie hostingu z serwerami na czarnych listach.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A może zapewniają przykładowo inną usługę taniej lub lepszy support. Może inwestują w nową usługę lub sprzęt?

 

Niektórzy są tańsi bo mają słabszy sprzęt a inni droższy bo kupują markowy. Twoje podejście do tematu jest co najmniej kretyńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Łukasz Podaj linka do tych przekrętów fiansowych.

 

Ironia jak widzę jest pojęciem Ci obcym.

Zanim zaczniesz prowadzić jakieś groźne analizy i być poważnym rekinem cenowym, dowiedz się co się mieści w domenie dns.pl i dlaczego skrajnym debilizmem jest umieszczanie jej w twoim wykazie.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

W domenie nic nigdzie się nie mieści, jest jedynie rocznym abo na używanie nazwy.

 

LcYrNSN.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

I tak się zastanawiam. Narzekasz na dns.pl za wysokie ceny domen. Ja bym chciał zaprotestować na linuxpl bo mają za niskie ceny a ty ich polecasz. Jeżeli u rejestratora kosztuje więcej to znaczy że jest to nieuczciwa konkurencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kamikadze, pal sześć porównania, problem polega na tym, że na dns.pl nie da się narzekać w tym temacie, bo po pierwsze nie jest rejestratorem, a po drugie to jest jakby nie patrzyć oficjalna strona polskiego rejestru domen polskich, więc jak dla mnie ta dyskusja jest zupełnie bez sensu. Ktoś tu jest więc albo skrajnym ignorantem, albo skrajnym idiotą i w sumie nie wiem ku której opcji się bardziej skłaniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kabaret :lol:

 

Kori, lista w miarę - może uświadomi kilka owiec podążających za reklamami i promocyjnym pierwszym rokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kori to jakiś bot który chodzi po forach i oczernia sixwishlist?

 

Korzystam z hostingu sixwish list już prawie rok i nie miałem problemów z padem serwera, support bardzo miły, nawet dostałem dodatkową przestrzeń za przejście z darmowej usługi na płatną, zawsze odpowiadali szybko. Co do pleska, domenę dodałem, bazę danych utworzyłem i to tyle.

Edytowano przez j1gg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No, ale to wiesz można wypisać 90% firm, które mają wyższe ceny od tych co oferują domeny za 0-1zł.

 

Nie wiem czy to ma być jakaś sensowna blacklista czy tylko porównanie firm że mają wyższe ceny.

Człowiek ma rozum i sprawdzić powinien kilka firm zwłaszcza że jest 7 dni testu już praktycznie standardem.

 

Każdy ma swoich ekonomistów i jeżeli się komuś opłaca to będzie trzymał takie ceny.

 

Wolny rynek.

Ale już się nie wtrącam w ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak na to patrzę i według mnie kori jest osobą, która nie ma gdzie wylewać swoich emocji i po prostu chce w ten sposób zwrócić na siebie uwagę... :D

Edytowano przez Lindsey (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zadziwiające jest to, że nadal chyba nie zrozumiał co mu miałem przekazać, bo skasował całe linijki ze swojej niezwykle wyczerpującej listy, a nie jedynie faktyczną głupotę którą popełnił :)

 

Właściwie to nie wiem czemu takie tematy w ogóle nie są kasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy są tańsi bo mają słabszy sprzęt a inni droższy bo kupują markowy.

To akurat ma znaczenie zbliżone do tego, czy support ma markowe spodnie na tyłku odpowiadając na tickety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blacklista... proszę Cię. Progreso się znalazło? Wole dać pare zł więcej, ale mieć bezpieczna stronę. Od lat jestem klientem i od półroczu działa nieprzerwanie moje forum + do tego wparcie. Miód malina. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

To akurat ma znaczenie zbliżone do tego, czy support ma markowe spodnie na tyłku odpowiadając na tickety.

 

Jasne, ale później płacz że ataki kładą całą infrastrukturę bo nie ma czym wyfiltrować ataku i najprościej jest wyciągnąć wtyczkę i poczekać.

Dyski? Ojej kupmy sobie 500gb ATA bez kontrolera. No damy usługę po 5zł przecież.

Switch? Zwykły biurowy do pctów 10mbitowy. CPU? Wrzućmy tam desktopowy c2d i wrzućmy to pod wirtualizację.

 

To masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×