Skocz do zawartości
Gość Filip Nowacki

WebHostingZone.pl - forum o hostingu

Polecane posty

Wow, super, po raz 5000 powstało nowe forum o web hostingu nie różniące się niczym i które upadnie za jakiś czas (0,7 Jacka mogę na to obstawić). Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Wow, super, po raz 5000 powstało nowe forum o web hostingu nie różniące się niczym i które upadnie za jakiś czas (0,7 Jacka mogę na to obstawić). Powodzenia :)

Karton wódki od siebie dorzucę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wow, super, po raz 5000 powstało nowe forum o web hostingu nie różniące się niczym i które upadnie za jakiś czas (0,7 Jacka mogę na to obstawić). Powodzenia :)

 

Podaj 15 polskich for o webhostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Fora gdzie przewija się tematyka hostingu jako temat główny bądź dodatkowy:

- WebHostingTalk.pl

- WebHostingZone.pl

- Optymalizacja.com

- przemo.org

 

Wymieniłem te większe, najbardziej znane. Chociaż w przypadku WHZ to może nieco przesadziłem bo dopiero teraz gros ludzi dowiedziało się o istnieniu tego forum. Dodam też że forum powstało ponad rok temu i jakoś uparcie wciąż się trzyma :)

 

 

Były, już ich nie ma.

Były ale się zmyły, źli murzyni je pożarli. Podaj chociaż nazwy, spróbujemy sobie przypomnieć czy coś one nam mówią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

A gdzie je trzymać? W serwerze w piwnicy? :P

Nie reprezentuję żadnej firmy, zapewniam, że merytoryczność i rzetelność to główna misja tego forum a nie polityczno-marketingowe gierki fioletowej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wyróżnia to forum? Uważasz, że może współistnieć z WHT pomimo iż jest jego kopią? Nie zrozum mnie źle. Życzę sukcesu i fajnie, że ludzie próbują mimo iż w obecnych czasach fora mają ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyróżnia ich forum fakt, że wyrwali idealny moment na promocję. WHT ma problemy z działaniem, a oni są otwartą alternatywą. Czy to, że nosisz buty Adidasa, to już fakt, że Nike ma się przestać promować, bo przecież i tak wszyscy mają Adidasy? A może Adidasy się zepsują, a Nike okaże się twardsze? Więcej wiary w nowe projekty. :wub: Bo wam wyślę sandałki.

(Piszę tylko do tych, co nie wierzą w alternatywę czegokolwiek).

Edytowano przez EvoBattle (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wyróżnia ich forum fakt, że wyrwali idealny moment na promocję. WHT ma problemy z działaniem, a oni są otwartą alternatywą. Czy to, że nosisz buty Adidasa, to już fakt, że Nike ma się przestać promować, bo przecież i tak wszyscy mają Adidasy? A może Adidasy się zepsują, a Nike okaże się twardsze? Więcej wiary w nowe projekty. :wub: Bo wam wyślę sandałki.

 

(Piszę tylko do tych, co nie wierzą w alternatywę czegokolwiek).

 

W dodatku na każdym forum mogą trafić się inni ludzie = inne ciekawe tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×