Skocz do zawartości
Konrad.K

Sprzedam Ciekawy System.

Polecane posty

Witam,

 

Tak skakalem z 30 minut po dzialach, i nie wiedziałem gdzie się podziać z postem tego typu więc trafiłem do piaskownicy :) Do rzeczy.

 

Mam do sprzedania bardzo ciekawy system katalogujący strony w katalogach seo-friendly. System posiada naprawde ciekawe funkcje i ma wielkie możliwości :) Sprzedaje TYLKO 3 licencje - mialem nie sprzedawać tej perełki ale potrzebuje pieniędzy.

 

Osoby zainteresowane zakupem tego systemu, zapraszam na PW.

Proszę bez zbędnych postów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem że farmy faktycznie nie (jakaś strona->bagno z masą linków), ale umieszczenie linków w katalogach tak jak działało, tak i działa nadal, szczególnie mowa o wpisach do odpowiednich podkategorii. Są to poprostu linki bezpośrednie uznawane przez google. Do tego z wlasnych doswiadczen wiem ze jednak katalogowanie ma duzy wplyw, trzeba jedynie to umiejetnie robic. Jednak co google kocha najbardziej wiedza tylko sami autorzy algorytmow :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, również słyszalem, że z katalogami sprawa wygląda bardzo fajnie :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że trzeba znać umiar, nie walić do kilkuset katalogów w 1 dzien, za to systematycznie do kilku, powoli zwiększając :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym, że trzeba znać umiar, nie walić do kilkuset katalogów w 1 dzien, za to systematycznie do kilku, powoli zwiększając

 

No no - raz żeby google nie dało bana, dwa żeby roboty pomyślały że to 'naturalny przyrost linków' :) Dlatego też system został przygotowany pod taką okoliczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tzn jak go przygotowales do stopniowego dodawania linków?

Mam uruchamiac go co tydzien?:)

//ps. doopy - brakuje na dedyka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy mozna tak skonfigurowac dodawanie, ze bedzie dodawac po np. 10 katalogow, i przy kazdym uruchomieniu doda do kolejnej porcji, jednak dla chętnych mogę dopisać moduł do podpięcia do crona, aby działo się to automatycznie :)

//ps. xor-muszę spłacić conieco długów :)

//ps2. dla userow WHT moge ew. troszke zjechać z ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra - sprawa wyglada tak, jedna osoba wycofała się z licencji a mi potrzebne są pieniądze, więc sprzedam 2 licencje po 250 pln tylko dla userów WHT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×