Skocz do zawartości
maciasgta

Serwer Dedykowany A Reseller

Polecane posty

Witam

 

Mam do Was takie pytanie co lepiej wybrać mały serwer dedykowany czy reseller.

Owy serwer dedykowany nie będzie miał super paramterów:

1 GHZ Procesor

256 MB Ramu

 

Reseller jest postawiony na serwerze o wiele lepszym nie pamiętam jego danych ponieważ mialem format dysku ale był to bodajże Pentium 4 .

 

Nie wiem co wybrać z jednej strony mam serwer dedykowany robie co chce, z drugiej konto reseller tańsze ale nie przejmuje się awariami itp.

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i kusi Cie serwer dedykowany ze względu na podobną cenę do tamtego konta reseller. Wg. mnie jeśli znasz się osobiście na konfiguracji, itp itd, albo masz jakiegoś znajomego który Ci to zrobi, to bierz serwerek - bo sam fakt ze niby ewentualne konto reseller stalo by na lepszej maszynie, nie oznacza wcale ze musi lepiej/szybciej dzialac (na serwerze jestes sam, a resellerow na jednej maszynie stoi wiele). jesli jednak nie masz bladego pojecia o konfiguracji, nie masz znajomego, to bierz dla swietego spokoju resellera. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się ja znam się troszke, ale dla pewności będę miał osobę znajde administratora który będzie mi pomagal w razie awari.

 

 

 

Edit:

 

Ale taka maszyna 1 GHZ starczy do spokojnego utrzymania stron, słabo odwiedzanych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy dobrej konfiguracji taki serwer wytrzyma nawet strone o sporej odwiedzalności.

Tak, z ciekawości: ile chciałbyś zapłacić za taki serwer? Pytam, bo może będziemy (my - ludzie z forum) ogli Ci doradzic coś lepszego w tej samej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze prosze mi powiedzieć, jaki procesor będzie dobry do utrzymania wielu stron www?

 

Bo widziałem VPSA na exportal.pl z 500 MHZ procesorem według mnie to troche mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze prosze mi powiedzieć, jaki procesor będzie dobry do utrzymania wielu stron www?

To mało.

Jeśli możesz sobie pozwolić na 12 miesięczną umowę lojalnościową,

to za niewiele więcej możesz mieć o wiele lepszy serwer dedykowany tylko i wyłącznie dla siebie.

http://www.webperoni.de/index.php?menu=por..._proddef=910055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×