Skocz do zawartości
zoxovsky

Jaki dysk SSD do laptopa

Polecane posty

Siema,

 

Potrzebuję jakiś dysk SSD aby włożyć go za HDD. Laptop to Lenovo G50-30. Dysk tak do 120GB.

 

Co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tańszych mogę polecić Sandiska Ultra Plus :) Ich pierwszy model wytrzymuje ze mną już trzeci rok, jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyski Samsunga są warte swojej ceny, ostatnio informatyk wymienił mi właśnie taki dysk SSD i komputer działa prawie 3x szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Dwa dni temu odebrałem dysk Samsung SSD 850 PRO 128GB. Co prawda nie będą go podłączał do lapka (jest na sprzedaż) tylko do PC ale jak nic nie zepsuje w ustawieniach AHCI/UEFI/BIOS/MBR/GPT to komputer powinien solidnie przyśpieszyć.

 

Odnośnie dysków SSD kierowałbym się ku najnowszym produktom od Samsunga, są zachwalani za szybkość, jakość i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może coś na interfejs mSATA o ile ten laptop go obsługuje?

 

Żeby się o tym przekonać to trzeba odkręcić dolną pokrywę i sprawdzić bo Lonovo mimo iż dość często dodaje ten port to nie wspomina o tym w specyfikacji technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już jest temat o dyskach to też zapytam do swojego laptopa (256GB najlepiej [dobry, znakomity / cena nie gra roli]):

ASUS G751JT-T7012H
http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/12013959#techniczne

+ dodatkową pamięć lecz tutaj to chyba mam 2x4GB, a slotów bodajże 4 lecz nie jestem pewien na 100% Najlepiej jedna kość 8GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×