Skocz do zawartości
kacper3355

Najtańsze domeny .com, .org, .net

Polecane posty

Witam. Gdzie można obecnie kupić najtaniej domeny takie jak .com, .org, .net? Fajnie by było, gdyby rejestrator oferował także hosting, bo chciałbym wszystko trzymać w jednej firmie. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że się nie przyczepiasz ortografów Sixa ;]

 

Co się Tobie znowu nie podoba?

Ja się nie gniewam :D

Czy aby na pewno? Czy aby cztery litery nie bolą ,że ktoś rozdaje usługi? Mamy ich w nadmiarze więc bez obaw ale jest taka maść często przedstawiana w formie obrazków na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu? :lol:

Nic nie mam do Twojego rozdawania usług i jednorazowych opłat - wychodzicie na tym dobrze, to pozostaje się cieszyć. Chodzi mi o Twoją ortografię, tylko i wyłącznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoDaddy ma w tej chwili promocję na domeny *.com, 10 "z hakiem" za pierwszy rok przy rejestracji na minimum 2 lata, wychodzi więc ok.64 czy 65zł za dwa pierwsze lata, potem można migrować gdzie taniej. Ale ponoć dość dobrze dostępne są różne kody rabatowe (tak słyszałem od kilku osób), jak ktoś ma czas szukać, to sobie co roku jakiś nowy kod znajdzie, żeby taniej domenę odnowić.

 

NameCheap ma *.com za ok. 42zł, po przeliczeniu dolara po obecnym kursie w NBP (10,69USD + 0,18 opłaty ICANN).

 

Aftermarket ma *.com/*.net/*.org po ok. 43zł za rok pierwszy i ok. 49 za każdy kolejny.

 

W Forpsi jest *.com/*.net/*.org odpowiednio po 44,28 / 43,05 / 45,51 za każdy rok.

 

Możesz też zerknąć na tę listę, w dużej części powinna być aktualna:

http://www.webhostingtalk.pl/topic/51631-zestawienie-operatorow-domen-z-kilkoma-popularnymi-koncowkami/

 

 

Odniosłem się do samych domen, na hosting nie patrzyłem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×