Skocz do zawartości
exe

Jaka Wyższa Szkoła ?

Polecane posty

Witam

Otóż zastanawiając się nad przyszłością (a to dobre ;) ) , więc tak szukam jakiejś wyższej szkoły która by mnie (przyszłego informatyka) nauczyła gruntownie zarządzania sieciami i administrowania serwerami. I właśnie mam problem, jedyną jaką znalazłem szkołę w warmińsko-mazurskim znalazłem http://www.owsiiz.edu.pl/ czy są jakieś inne szkoły w okolicach warmi i mazur (sąsiednie województwa też wchodzą w gre :) ).

I tu dam drugi wątek :) czy nie lepiej było by być samoukiem (tak z ciekawości co uważacie na ten temat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu dam drugi wątek ;) czy nie lepiej było by być samoukiem (tak z ciekawości co uważacie na ten temat)

Samoukiem i tak musisz być, bo _żadna_ szkoła nie da Ci takiej wiedzy, jak praktyczne zajmowanie się sieciami. Jak będziesz coś umiał, to ze szkołą czy bez dasz sobie radę.

A papier wyższej szkoły warto mieć swoją drogą - więc skoro już poświęcać parę lat na coś, to warto dobrze wybrać mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy są jakieś inne szkoły w okolicach warmi i mazur (sąsiednie województwa też wchodzą w gre wink.gif ).

 

Shive tak biorę pod uwagę jednak tylko do sąsiednich z warmińsko-mazurskim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja studiowalem kiedys na PJWSTK - drogo, ale mile wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×