Skocz do zawartości
sp5ivy

Złomowanie pojazdów

Polecane posty

Ej, no, święta były. Nie każdy ma czas na zaglądanie na fora. Link mogę usunąć ale naprawdę ciekawi mnie w czym i jak mniej więcej gośc wykonał te animacje. Używam Flash Designera 2,03 oraz Webstudio5 i nie mogę w tych pakietach zrobić czegoś takiego. To nie jest reklama tylko czasu nie miałem na zabawę z własną www. Link z postu usune za 2,3 dni jak zrobię video-screen tej strony i pozasłaniam reklamę itp. Chodzi mi tylko by ktoś naprowadził mnie na właściwy program który umie przygotować takie bajery.

Kolejna rzecz, gdybyście nie uwierzyli że to nie reklama to jaki jest sens reklamowania autozłomu na forum dla programistów????

Postów będzie więcej z czasem bo na razie walczę z atakami DoD i hakerami z Ukrainy. Chamy jedne wysadziły mi www w powietrze. 800% użycia cpu i ponad 400GB transferu w czasie 14 dni! No szlak by ich trafił.

 

Edytowano przez sp5ivy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję że to po prostu HTML + jakieś dodatki w stylu jQuery czy javascript. Nie podam ci konkretnie co gdzie zostało wmontowane ale jak sobie wpiszesz w google "website js effects" czy cokolwiek w tym stylu to na pewno znajdziesz to, czego ci trzeba.

 

A co do reklam to uwierz że niektórzy zareklamują się wszędzie, ale często dla statystyk i zysku z reklam, a rzadziej by po prostu pozwolić na ocenę witryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.idangero.us/swiper

 <!-- Initialize Swiper -->
    <script>
/*******************************************************************GŁÓWNY SLIDER **/
    var swiper2 = new Swiper('.swiper-container1', {
        pagination: '.swiper-pagination',
        paginationClickable: true,
        nextButton: '.swiper-button-next',
        prevButton: '.swiper-button-prev',
        parallax: true,
        speed: 600,
        autoplay:10000,
        onInit : function(swiper) {
            $(document).ready(function() {
				
			$('.swiper-slide .title,.swiper-slide .title1,.swiper-slide .title2').delay(1000).queue(function(next) {
  $(this).addClass('animated zoomInUp');
  next();
  });
  $('.swiper-slide .subtitle,.swiper-slide .subtitle1,.swiper-slide .subtitle2').delay(2000).queue(function(next) {
  $(this).addClass('animated RollIn');
  next();
});
 $('.swiper-slide .text,.swiper-slide .text1').delay(3000).queue(function(next) {
  $(this).addClass('animated lightSpeedIn');
  next();
});

		});
                                   
        }    


    });
    

    </script>

Wystarczy przejrzeć kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×