Skocz do zawartości
Grzegorz00

VPS pod forum oraz serwer SAMP

Polecane posty

Witam, chce postawić forum oraz serwer San Andreas Multi Player (SA:MP) na jednym VPS. Zastanawiam się nad ovh.pl VPS Cloud 2. Polecacie coś innego? Nie chodzi mi o tani i dobry, bo z takimi ciężko. Stawiam na hostingu na dobre podejście do klienta oraz bezawaryjność i gwarantowaną dostępność, bo z tym różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Dobre podejście do klienta i OVH? Wolne żarty :P

 

Jeśli chodzi o SAMPa to fajnie by było trzymać niskie pingi więc może coś z polskiej lokalizacji?

HitMe, BiznesHost lub HosTeam.

 

Z poza polskiej lokalizacji zostaje jeszcze BlazingFast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre podejście do klienta i OVH? Wolne żarty :P

Dlatego właśnie wolałem zapytać, przed wydaniem pieniędzy w błoto. A co do twoich propozycji to zaraz zaczerpnę informacje i zobaczę jak to wygląda.

Dobre podejście do klienta i OVH? Wolne żarty :P

 

Jeśli chodzi o SAMPa to fajnie by było trzymać niskie pingi więc może coś z polskiej lokalizacji?

HitMe, BiznesHost lub HosTeam.

 

Z poza polskiej lokalizacji zostaje jeszcze BlazingFast

Zaciekawiła mnie oferta bizneshost, jak wygląda podejście do klienta? Wiem, że Mintshost korzysta z ich usług czy coś w tym stylu i powiem szczerze, że mam u nich dwa dni domenę i chce jak najszybciej ją gdzieś przetransferować, bo naprawdę tragedia. Administracja arogancka, długi czas oczekiwania na pomoc, ciągle jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HitMe, BiznesHost lub HosTeam.

Dziękujemy za polecenie naszej firmy ^_^

 

Grzegorz00,

 

Na start możemy zaproponować Ci pakiet VZ1 lub VZ2 dostępne pod adresem:

https://hitme.pl/serweryvps_openvz/

 

Nie potrafię konkretnie powiedzieć który z tych dwóch pakietów będzie dla Ciebie lepszy, możesz wybrać samodzielnie a w razie czego przejść na wyższy, ewentualnie podaj mi więcej informacji w prywatnej wiadomości i pomyślimy co z tym fantem zrobić.

Jeśli chodzi o stabilność i wydajność, nasze serwery stoją na profesjonalnym sprzęcie więc takie zjawiska to u nas rzadkość, pamiętaj że w razie problemów zawsze możesz skontaktować się z naszym supportem.

 

 

Edytowano przez marekxbx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Dziękujemy za polecenie naszej firmy ^_^

 

Grzegorz00,

 

Na start możemy zaproponować Ci pakiet VZ1 lub VZ2 dostępne pod adresem:

https://hitme.pl/serweryvps_openvz/

 

Nie potrafię konkretnie powiedzieć który z tych dwóch pakietów będzie dla Ciebie lepszy, możesz wybrać samodzielnie a w razie czego przejść na wyższy, ewentualnie podaj mi więcej informacji w prywatnej wiadomości i pomyślimy co z tym fantem zrobić.

Jeśli chodzi o stabilność i wydajność, nasze serwery stoją na profesjonalnym sprzęcie więc takie zjawiska to u nas rzadkość, pamiętaj że w razie problemów zawsze możesz skontaktować się z naszym supportem.

 

 

Pod serwer SAMP i forum(zakładam MyBB czy też IPB, unikaj tylko phpBB syf by Przemo) najlepiej VZ2 się nada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod serwer SAMP i forum(zakładam MyBB czy też IPB, unikaj tylko phpBB syf by Przemo) najlepiej VZ2 się nada

A jak oceniasz gwarancje i sam pakiet biznes-host, mowa tu o VPS 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zachęcam do przejrzenia oferty BlazingFast.io - > o ile zależy Ci na stałym dostępie do usługi i przede wszystkim potężnej infrastrukturze, która ochroni Cię przed atakami typu ddos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A jak oceniasz gwarancje i sam pakiet biznes-host, mowa tu o VPS 2

Co do gwarancji to się nie wypowiem - ostatnio na forum ludzie narzekali że BH zalicza pady.

Do tego łącze ciut malutkie w porównaniu do HitMe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×