Skocz do zawartości
algatox

Sprzedam duże forum

Polecane posty

Witam.

 

Sprzedam duze forum - xbox360iso.pl. Istnieje od 2012 roku. Dość duża baza danych, dużo aktywnych użytkowników!

 

Cena: 2500 do negocjacji.

 

e-mail: admin@xbox360iso.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, ostatnio była jakaś akcja dot. tego forum i podobno właśnie jakiś oszust sprzedawał je za 2500zł. :wub: Być może to realna oferta, aczkolwiek z góry uprzedzam, aby zwrócić uwagę na jej autentyczność. :ph34r: Przezorności nigdy zbyt dużo.

(Mam na myśli to, iż ktoś wystawił fałszywą ofertę sprzedaży tego forum).

Edytowano przez EvoBattle (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To forum umiera śmiercią naturalną natomiast co do samej sprzedaży myślę że tym razem jest legalnie patrząc na adres email. Lecz rozwagi nigdy nie za wiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Uważajcie. O mały włos tego nie kupiłem, Bardzo śliska sprawa.

Nie warte czasu i zachodu.

Pozdrawiam

 

Co z tym jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzi trochę, bo ostatnio forum zmieniło właściciela i widać to. Wystarczy zerknąć po tematach na forum, że ktoś nowy się pojawił ale mu nie wyszło i społeczność powoli zaczyna się buntować.

Edytowano przez Qedro (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec sytuacja była ukrywana wiec zajęło mi jakieś 4 dni żeby rozgryźć co się dzieje.

Byłem zainteresowany Kupnem Forum, Rozmawiałem z niejakim Joachimem. Młody chciał zarobić szybko kase ale mu nie wyszło.

 

To on kupił na Allegro te forum, sprzedawca(stankovi239@gmail.com) przekazał mu kontrole nad serwisem a kasy nie zobaczył.

Oczywiście Joachim się nie wywiązał z jego obowiązku wiec chciał szybko sprzedać z zyskiem i pewnie "spłacić" oryginalnego sprzedawce.

w czasie kiedy ja prowadziłem rozmowy to było mi powiedziane.

1.7k odwiedzin dziennie (Oczywiście nie mieli Google żeby sprawdzić)

2. 50k użytkowników

3. Wszytko hula i super.

A teraz co przez ten czas się dowiedziałem o forum, Miałem dostęp żebym mógł sobie posprawdzać.

Rzeczywistość wygląda tak:
1. Max 1,5k odwiedzin dziennie z czego 60% to jest to trafik powrotny (Weryfikowałem to moim Analitics które podłączyłem do strony)
2.Baza Była ściemniana - sporo faków i sporo zapisów jakieś 20k pojawiło się w ciągu 3 miesięcy.
3.Strona leży na kodzie bez licencji - jest nullled.

4.Forum jest zadłużone plus Wiszą kasę nawet za jakieś głupie logo.
5. Odwiedziny z miesiąca na miesiąc maleją
6. Tak samo jak i ilość postów pisanych przez użytkowników
7.Brak kontaktu telefonicznego

8.Jeżeli dojdzie do sprzedaży to nawet nie dostaniesz żadnego rachunku ani potwierdzenia.

9.Umowa która została mi przesłana jest śmieszna(Chyba pisane przez kogoś z gimnazjum) - moja prawniczka zaczęła pisać nową aby było coś sensownego co broni klijenta(mnie) i przedawce

 

 

Czytając sporo na temat Teraźniejszego właściciela i Poprzedniego wydaje się że są/byli zamieszani w sprzedaż nieswoich stron.
W jaki sposób to robią - się zgłaszają żeby zajmować się forum/stroną a potem przejmują kontrole i starają sprzedać bez wiedzy właściciela.

Mam nadzieje że wam to wystarczy, jak coś to mam jeszcze więcej ale mi się już pisać nie chce bo szkoda czasu na to :)

 

 

 

Edytowano przez techylabspl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czemu jeszcze nikt tego oszusta nie zgłosił. Jak nikt tego nie zrobi to dalej ludzi będzie w bambuko ładował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Joachim również mnie oszukał na forum MyGO.pl. Zapłaciłem, a forum nigdy nie otrzymałem. Natomiast po zgłoszeniu sprawy na policję, odezwał się i zwrócił pieniądze, dlatego nie chciałem dziecku niszczyć przyszłości, więc wycofałem oskarżenie. Najwidoczniej niczego się nie nauczył.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Może jakby przespał się jedną czy dwie noce na betonie w celi to by nieco zmądrzał i przestał robić taki syf.

Tylko jeżeli jest niereformowalny to i tydzień pod celą go nie zreformuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×