Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
???

Internet TP strasznie muli

Polecane posty

Witam, Panowie posiadam internet z TP 4 Mbps i od jakiegoś czasu strasznie "muli" czyli strony się długo wczytują, nie może to być wina PC, ponieważ mam dostęp do 2 internetu LTE i po podłączeniu jego strony szybko się wczytują, nawet wtedy jak mam "lejek" 2 Mbps. DNS'y w ruterze TP-LINK TD-8840T mam podstawowe od TP: 194.204.152.34 i 194.204.159.1 do tego chodzenie po ruterze też sprawia problemy bo też muli się. Co mi byście polecili w tej sytuacji? jakiś dobry router? ten ma w sobie też modem.

post-18907-0-17084300-1448040676_thumb.png

Edytowano przez ??? (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Zerknij tracertem na kilka domen z dnsów TPsy i dnsów google'a -> 8.8.8.8 i 8.8.4.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, wygląda na tak samo // dziwne bo po tych zmianach DNS jak by sie odmuliło, szybko wmiarę wczytuje strony... na dns TP i GOOGLE tak samo smiga teraz, coś z routerem? bo i teraz nie muli

post-18907-0-98369300-1448045942_thumb.png

post-18907-0-92974800-1448045948_thumb.png

Edytowano przez ??? (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Kiedyś miałem taki problem i okazało się że coś router się "popalił" i pingi wysokie albo stronki baaardzo wolno się wczytywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Router lub jego zasilacz. W tanich urządzeniach po pewnym czasie zasilacz ma dość i jego wymiana pomaga.

 

Przy obecnych cenach routerów ADSL nie widzę sensu kupować zasilaczy i testować rozwiązania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki router polecacie? tylko musi być wraz z modemem na RJ-11. Obecnie VDLS chyba się u mnie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Ja przez długi czas używałem netgear dgn2200 i złego słowa powiedzieć nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×