Skocz do zawartości
krk

hosting do 1000zł rok 100GB przestrzeni

Polecane posty

Witam

 

Szukam Hostingu z serwerami w PL

Przestrzeń 100GB

Transfer unlimited (ewentualnie 2TB/mc)

reszta parametrów bez limitu

budżet do 1000zł na rok

 

uwaga i tu najważniejsze uptime min 99.9 w skali roku, i nie może być mniej :)

 

 

Edytowano przez krk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 GB? U nas w ofercie dostępny jest Business Cloud Server o tej przestrzeni, obecnie w promocji za 10 zł netto /mc - https://home.pl/promocje/zimowa-promocja . Standardowa cena po roku to 600 zł netto (738 zł brutto), więc mieścisz się w budżecie. Hosting obsługiwany jest w polskim datacenter (pod Warszawą), nie ma limitu transferu (jedynie po przekroczeniu 5 TB w miesiącu pasmo przepustowości jest zmniejszane do 10 Mbps), uptime również w przewidzianych przez Ciebie normach :) Oczywiście po rejestracji masz do dyspozycji 14 dni testowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2TB na miesiąc? Do czego potrzebujesz, przepraszam za pytanie ale zanim coś zaproponuję taka informacja będzie pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mały download plikow (legalnych) + ruch na poziomie 100kuu

 

obecny serwer nie daje rady + traqnsfer leci po 600-700kb/s a wiec jest porażka

Edytowano przez krk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dziwne że szukasz w PL skoro pod download , no nic nie będę polecał bo może kogoś wpakuję w kłopoty ;)

Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

90% pobrań to klienci z polski, zależy mi na tym aby każdy pobierał z pełną prędkością swojego łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://swhosting.pl/

Pakiet platynowy spełnia Twoje oczekiwania, jeżeli zrezygnujesz z domeny .pl, transfer może wynosić 2TB miesięcznie.

Jeśli potrzebujesz konto testowe - daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

90% pobrań to klienci z polski, zależy mi na tym aby każdy pobierał z pełną prędkością swojego łącza.

Dlatego napisałem że dziwne, ping delikatnie wzrośnie ale bez przesady jak serwery obecnie minimalnie są wpięte do 1Gbps. Cokolwiek dostaniesz w PL to ciebie zlimitują do 100Mbps. Nie wspomnę o limicie połączeń. Nie twierdze że podałeś złą cenę za usługę jaką jesteś wstanie zapłacić ale uważam że korzystając z oferty usługodawców zagranicznych otrzymasz usługę której parametry łącza sa doskonałe i zapłacisz powiedzmy 400zł rocznie. Jest chyba różnica prawda? Oczywiście jest to jak najbardziej twoja decyzja dlatego ja szanuję. Powodzenia.

 

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam Hostingu z serwerami w PL

Przestrzeń 100GB

Transfer unlimited (ewentualnie 2TB/mc)

reszta parametrów bez limitu

budżet do 1000zł na rok

 

uwaga i tu najważniejsze uptime min 99.9 w skali roku, i nie może być mniej :)

 

 

 

używam jest ok

http://www.kylos.pl/hosting/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaproponuję np. tiktalik. Dorzucisz sobie instancję pod pliki i masz za 32zł netto/mies to co potrzebujesz i wolność bo jesteś sam. Wyceniam tutaj 1 instancję z minimalnymi zasobami + 100G dysk i druga 2vCore 2G RAM + 20G dysk. Obydwie po 16zł/mies, transfer jest, a reszta jest nielimitowana. Ew. większa instancja pod stronę i wtedy 48zł/mies to nadal duuuużo poniżej wspomnianego 1000zł/rok.

 

SLA jest 99.9%, ale w skali miesiąca. O ile mnie matematyka nie zawodzi (a nie mam z nią problemów) w głowie to jest to samo co 99.9% w skali roku, więc propozycja spełnia wszystkie warunki.

 

Oczywiście tiktalik to przykładowa firma, jakoś mi się skojarzyli z tym 2T transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×