Skocz do zawartości
BartQ

Mintshost i ich dedyki

Polecane posty

Witam, chciałbym usłyszeć Waszej opini na temat ich dedyków. Potrzebuje Dedyki pod serwery Counter Strike 1.6/GO

Ile uciągnie każdy z ich dedyków serwerów w/w (32 slotowe).

Mini - ile cs 1.6 | ile cs go

Starter - ile cs 1.6 | ile cs go i tak dalej każdy z ich dedyków. Jeśli zły dział prosze o przenieśienie. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do cs 1.6 liczą wątek/rdzeń per serwer. Więc teoretycznie na mini 2x32, na starter 4x32

Co do cs go podobnie można liczyć z tym że że wymagania większe. Na tr 128 na mini 2x40 wydaje mi się że to maks. Na starterze 3x20 a może i więcej. Kwestia testowania.

Mam dedyka w ofercie starter na którym miałem 2 serwery 2x25 tr 128 i był zapas. Obecnie mam go na sprzedaż jakbyś był zainteresowany w dobrej cenie: http://www.webhostingtalk.pl/topic/52732-sprzedam-dedyk-starter-mintshostpl/

 

Ogólnie wnioskując co do cs:go z aktualizacji na aktualizacje wymagania rosną. Zamiast optymalizować grę dokładają i dokładają.

Mam też 4 serwery na innej maszynie i5 4690k również mintshostu, i jeden rdzeń przy 35 slotach online ma robotę. Od 75 do 90% cpu.

Edytowano przez Qedro (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Słabiutko, dokup do tego firewall z blazinga/hosteam i po problemie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można link do firewall do tych stron? Dzięki

 

https://www.mintshost.pl/vpslt2.php Ten serwer uciągnie 2x 32 CS 1.6 lub 2x 32 CS GO 128 TR

 

 

 

O chłopie. Moje kalkulacje dotyczyły dedyka gdzie masz pewne parametry. Vps w wirtualizacji openvz to nie dotyczy w żadnym wypadku. Nawet tego nie kupuj bo wydasz pieniądze w błoto. ;p

 

Na prawdę sądzisz za kilkadziesiąt złotych będziesz miał serwery na wieki? Nawet jak coś na tym postawisz to nikt na tym nie będzie grał bo się nie da. No chyba że chcesz stawiać serwery po to by mieć dla szpanu.

Edytowano przez Qedro (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego sięgam opini :). Czyli nawet o tym nie myśleć. Lepiej już starter kupić lub z tamtych dedyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie brałbym ani jednego - poszukaj czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje kalkulacje dotyczyły tylko i wyłącznie serwerów dedykowanych z oferty mh.

 

Jeśli chcesz więcej się dowiedzieć albo potestować pisz na pw. Mogę Ci podrzucić dane do serwera z oferty starter, lub postawić do kilkudniowego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam pod opieką jednego dedyka z MH (najtańszy).

Siedział na nim prywatny serwer CS:GO i dwa publiczne 1.6 + 2 fora (jedno duże).

Lagów raczej nie było. w CS:GO trochę var skakał, ale generalnie dało się grać (skakał jak duże obłożenie graczami 1.6 i go było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×