Skocz do zawartości
SOLARGATE

Konto www pod stronę firmową i pocztę

Polecane posty

Witam wszystkich,

 

Jestem świeży ale cos niecoś w tematach www się łapię. Szukam taniego hostingu pod jedną stronę-wizytówkę firmy kolegi, która wchodzi na rynek. Przy okazji chciałbym shostować tam swoją mikro-stronkę.

 

Strona kolegi to standardowo WordPress z płatnym szablonem i ona ma działać szybko w Polsce.

 

Miejsca ile nam potrzeba to max 5 GB ale co ważne:

1. Musi być w Polsce(tak żeby www się szybko ładowała u polskiego odbiorcy)

2. Musi być dostęp do ssh i kilka podstawowych narzędzi jak nano, links/lynx, ping, mtr/traceroute

3. Autoinstalator WP

4. Łatwy mechanizm ręcznego wykonywania kopii zapasowych - panel w zasadzie obojętnie jaki

 

I teraz co najśmieszniejsze to budżet: ~60-70 zł brutto/rok. Czy to w ogóle wykonalne?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie SSH to HostingHouse.pl - zmieścicie się wtedy na spokojnie w budżecie. Po co Wam SSH przy takim malutkim projekcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do ssh to taki trochę luksus przy tak małym budżecie. Tak jak wyżej napisałem jakie narzędzia stosuję..Nie mam skąd tego robić(tak wiem, że jest cała masa odpowiedników webowych ale wolę konsolę).

 

A jeśli dorzucimy do powiedzmy 70-75 zł netto czy też nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: https://hitme.pl/hosting-www/

W cenie 50zł/rok oferujemy pakiet z 5GB pojemności lub za 90zł/rok pakiet z 10GB pojemności dyskowej. Oferujemy panel DirectAdmin wraz z Installatronem, więc WP wgrasz łatwo.

SSH możemy aktywować po kontakcie z supportem w każdym pakiecie. Z udostępnieniem ww. narzędzi także nie będzie kłopotu.

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z supportem. Serwery zlokalizowane są w Polsce, w DC Nephax w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może pakiet Pro + z naszej oferty ?

1. Jest w Polsce

2. Jest dostęp przez ssh

3. Autoinstalator WP oraz wielu innych, przydatnych skryptów

4. Wbudowany w cPanel mechanizm tworzenia kopii jest bardzo intuicyjny i powinien być wystarczający.

 

Dodatkowo trwa właśnie promocja "Listopadowa wyprzedaż" i ten konkretny pakiet jest dostępny w cenie 35 zł (brutto) rocznie. Regularna cena to 70 zł / rok.

 

Pozdrawiam i zapraszam po więcej szczegółów: https://www.polserwer.pl/webhosting/wirtualnepro

 

Kod promocyjny: listopad15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do ssh to taki trochę luksus przy tak małym budżecie. Tak jak wyżej napisałem jakie narzędzia stosuję..Nie mam skąd tego robić(tak wiem, że jest cała masa odpowiedników webowych ale wolę konsolę).

 

A jeśli dorzucimy do powiedzmy 70-75 zł netto czy też nie bardzo?

 

Moim zdaniem jest to za mała kwota na dobry serwer z dostępem do SSH o dobrych parametrach i z dobrym suportem. Bez SSH to dostaniesz już dobrą ofertę w tej cenie.

 

W temacie masz kilka ofert, jeśli w tej cenie ktoś Ci daje SSH, to jak prezent na gwiazdkę i się nawet nie zastanawiaj, bo nic innego nie znajdziesz.

 

Jeśli szukałbyś czegoś droższego i bardziej niezawodnego to wtedy zapraszam u nas, dostaniesz u nas porządny serwer z SSH za około 300 złotych na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK zweryfikowaliśmy nieco swoje zapotrzebowanie i jest jak wyżej(może miejsca max 10 GB) ale bez SSH i budżet 100 zł netto/rok.

 

Co w tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powyższe oczekiwania z pewnością spełni oferta Biznes (webhosting): https://www.polserwer.pl/webhosting/wirtualne

100 zł brutto rocznie i 30 GB powierzchni dyskowej. Niestety w standardowej linii pakietów webhostingowych domyślnie nie oferujemy automatycznego instalatora skryptów. Ten dostępny jest dopiero w pakietach Pro.

W tej konkretnej sytuacji nie będzie problemu aby aktywować instalator po kontakcie z BOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybieraj pod taki hosting firmy które są długo na rynku i mają renomę.

 

Ja mogę polecić Biznes-Host i iQ (na którym firma w której pracuje stawia hosting + pocztę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK zweryfikowaliśmy nieco swoje zapotrzebowanie i jest jak wyżej(może miejsca max 10 GB) ale bez SSH i budżet 100 zł netto/rok.

 

Co w tej sytuacji?

Z naszej strony polecam serwer serii Basic: http://www.mzone.uk/basic-ssd

Serwerownia w Polsce, dyski SATA + SSD, monitoring 24/7 (4 niezależne systemy monitorujące), backup (3 kopie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×