Skocz do zawartości
Westbam

Komputer do 1200-1400 zł max

Polecane posty

Cześć Wszystkim,

Składam komputer budżetowy dla dzieci kumpla.

Ogólnie ważne by chodzila fifa + World of tanks.

Zestaw jaki wybrałem to:
http://www.morele.net/inventory/info/9Tq3YC/
(zestaw nie zawiera karty graficznej)

1) Proszę o pomoc w ew. zmianie załączonej konfiguracji
2) Propozycje karty graficznej do 400 zł MAX

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj typ, ale za 1550zł myślę, że warto dołożć 150zł.

 

http://www.morele.net/inventory/info/QCt5m/

 

Procek lepszy, płyta i grafika nawet nawet jak na 440zł

 

 

chcesz taszą grafikę to może Sapphire Radeon VAPOR-X R7 250X OC, 1GB GDDR5 (360zł) http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-vapor-x-r7-250x-oc-1gb-gddr5-128-bit-hdmi-2xdvi-dp-lite-11229-01-20g-634855/ ale wolał bym tą 750ti

Edytowano przez ??? (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam AMD APU A-10 7850K + płyta główna ASrock Extreme. WoT i Fifa pójdą bez zewnętrznej karty grafiki, a gdy zajdzie potrzeba zawsze mogą dokupić kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zestaw spoko, dobrze, że wybrałeś chłodzenie lepsze.

co do kodu to sam to używałem(działał 3 tyg temu):

Kod na darmowe złożenie w serwisie morele.net. Każdy użytkownik do zamówienia powyżej 1500 zł otrzyma usługę złożenia zestawu komputerowego lub pendrive SanDisk Cruzer Blade 8GB za 1 zł oraz wysyłkę gratis. Aby skorzystać z promocji należy:

1. Umieścić w koszyku produkty wraz z usługą montażu (odpowiednio: bez dodatkowego chłodzenia http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-bez-dodatkowego-chlodzenia-266770/ lub wraz z dodatkowym chłodzeniem http://www.morele.net/montaz-komponentow-od-3-elementow-wraz-z-dodatkowym-chlodzeniem-690846/ ) i w polu „kod promocyjny” wpisać: W3FHN58JFW. Koszty wysyłki oraz cena montażu zostaną zmienione automatycznie.

2. Umieścić w koszyku produkty oraz pendrive SanDisk Cruzer Blade 8GB http://www.morele.net/pendrive-sandisk-cruzer-blade-8gb-288751/ i użyć kodu: LP4VT3IVI0.

Edytowano przez ??? (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@robson345 masz zupełną rację co do sklepu ;-) Podaje tylko kody do tego sklepu, ponieważ widzę, że części są z morele czyli sugeruję się, że kolega chce właśnie z tego sklepu.

Edytowano przez ??? (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie lubicie morelek? Zamawiam dość często różne podzespoły i nigdy nie miałem z nimi problemu, nawet jeśli były reklamacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa 1)

Zmieniłem zestaw na:

http://www.morele.net/inventory/info/pjZz2/ (z tym że FERA 2 idzie do mojego kompa). Myślę że to najbardziej optymalny sprzęt w tej cenie.

 

Sprawa 2)

Nic nie reklamuje tylko ten sklep jako jeden z nielicznych ma możliwość pokazywania koszyków / zapisywania itd.

 

Sprawa 3)

Czemu uważasz że to zły sklep? Wydałem tam w sumie okolo 5000 zł i nie żałuje ani 1 złotówki. Powody? Najtaniej (nawet jeśli cena jest wyższa podana na stronie jest możliwość oferty indywidualnej). Dodatkowo kupiłem od nich komputer oddawałem 3 x bo wieszał się dziwnie (chaotycznie)- sprawdzali 3 x za każdym razem wracał do mnie po "naprawach" na których nic nie wskazywało że coś jest nie tak - i support nie twierdził że jaja sobie robie lub chce ich naciągnać. Za czwartym razem wymienili sprzet CAŁY na nowy (wiem bo na każdym z elementów- naprawdę każdym - porobiłem kropki cienkopisem i zrobiłem zdjęcia. Sprzęt wrócił nówka sztuka i śmiga super. jestem w 100 % zadowolny z zakupów na morele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Archi 2 znajomych miało niezłe problemy.

 

1. Zamówił czesci do pc wraz z monitorem w piątek, w niedzielę jednak przemyslał sprawę i chciał inny to zadzwonił na infolinnie rano w poniedziałek to oczywiście powiedzieli mu, że nie da się tego zmienić już, jedyne wyjście to jak przyjdzie monitor to ma odesłać go i wtedy oni jeszcze raz wyślą inny... zgodził się i mieli mu wysłać pc w ten sam dzień (tzn. częsci same) czekał czekał aż do środy i nic mu nie przyszło, więc anulował to.

 

2. zamówił jakieś części opłacił i po jakieś godzinie zadzwonił do nich, że chce coś dołozyć to oni, że nie da się tego zrobić już bo w systemie mają już tamto do tego pisało ,że wyślą w ten dzień (Data realizacji zamówienia: piatek) oczywiście nie wysłali, dopiero w poniedziałek wyszła od nich.

 

Ja osobiście nie miałem problemów, ale piszę z czym znajomi mieli.

Edytowano przez ??? (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Archi 2 znajomych miało niezłe problemy.

 

1. Zamówił czesci do pc wraz z monitorem w piątek, w niedzielę jednak przemyslał sprawę i chciał inny to zadzwonił na infolinnie rano w poniedziałek to oczywiście powiedzieli mu, że nie da się tego zmienić już, jedyne wyjście to jak przyjdzie monitor to ma odesłać go i wtedy oni jeszcze raz wyślą inny... zgodził się i mieli mu wysłać pc w ten sam dzień (tzn. częsci same) czekał czekał aż do środy i nic mu nie przyszło, więc anulował to.

 

2. zamówił jakieś części opłacił i po jakieś godzinie zadzwonił do nich, że chce coś dołozyć to oni, że nie da się tego zrobić już bo w systemie mają już tamto do tego pisało ,że wyślą w ten dzień (Data realizacji zamówienia: piatek) oczywiście nie wysłali, dopiero w poniedziałek wyszła od nich.

 

Ja osobiście nie miałem problemów, ale piszę z czym znajomi mieli.

 

Czyli twój znajomy spieprzył sprawę, zawarł umowę kupna-sprzedaży w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie podoba mu się, że sklep nie chce od niej odstąpić?

 

Nie, to raczej z twoim znajomym jest problem, a nie ze sklepem. Jakiś lepszy argument poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Kontaktowałem się i spoko ludzie - rabat dostałem. Ogólnie za cały ten zestaw zapłacę: 1668,91 PLN (a było: 1784,47) nie jest to jakiś nie wiadomo szok ale ciężko znaleźć taki sam zestaw w tych pieniądzach.

 

1 rzecz tylko do Was - ten zasilacz pociągnie spokojnie ten zestaw (bez Fera2)?

 

@???

Jak Archi wspomniał - twój kolega to że tak grzecznie powiem nieogar... Po 1 oni w pierwszym stadium zadmówienia podają "+./- dostawę" - dopiero później otrzymujemy info że bedzie na wtedy i wtedy u nas (choć ja odbieram w netpunkcie). A 1 dzień zwłoki? Komu to przeszkadza. jakby to mnie ratowało to ide do sklepu i kupuje z miejsca drożej...

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nom spoko jak cholera, ponad 2 tygodnie zajęło im odpisanie na maila :D

 

A dobrze wysłąłeś? :)

Ja piszę do nich za pomocą kontaktu ze strony i max 24h musiałem czekać najdalej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dobrze wysłąłeś? :)

Ja piszę do nich za pomocą kontaktu ze strony i max 24h musiałem czekać najdalej

 

Dwa razy pisałem, dwa razy przez ich formularz, za pierwszym razem był tylko częściowo ok, bo mail trafił do złego działu. Druga sprawa to ich system oceniania produktów, gdzie przechodzą tylko opinie pozytywne. Jako że na początku byłem zadowolony z obsługi to usiadłem i wystawiłem opinię produktów, przeszły tylko te, które były napisane 100% pozytywnie. Kiedy odnotowałem ten fakt dałem sobie spokój, bo zakrzywianie rzeczywistości przez marketingowców ma się dobrze. Trzecia rzecz to maile w języku rosyjskim :)

 

Натисніть на посилання нижче, щоб прочитати відповідь::

{Link}

Ми дякуємо!

Pozdrawiamy,

Zespół Morele.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×