Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pekus

Dopisanie obsługi 2 serwerów hostujących pliki

Polecane posty

Witam,

 

posiadam skrypt pobierania premium z wygasłymi serwerami hostującymi pliki (wupload, filesonic, fileserve itp.)

 

Zlecę dopisanie obsługi 2 nowych serwerów hostujących pliki (np. fileshark.pl).

 

Jak na razie przykładowy kod php wygasłego serwera udostępniam od ręki. Co do reszty skryptu - zobaczymy.

 

Zapraszam do składania ofert.

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto hostingu + "wygaśnięty" skrypt i na początek 500zł za dopisanie 2 nowych serwisów. Taka jest moja oferta, jak się spodobała to zapraszam na PW lub lepiej na creating.www@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałem napisać, że mając do dyspozycji szablon to nawet małpa by napisała to co potrzebuję. Stwierdziłem jednak, że to będzie nie na miejscu.

 

Jakiś czas temu pisałem na forum, że co niektórzy za godzine pracy chcieliby kasować 500+zł.

Niestety...tak się czasami nie da.

A czasami jednak jeleń się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeleń nie jeleń. Jak ostatnio dostałem szablon, to po prostu wycena jest taka i koniec. Fajnie, że gimnazjaliści robią to za 150zł. Może nawet technikum... w końcu potrafią kopiować kod z pliku do pliku....

 

Oferta jest ofertą, jeżeli to było tak proste, że "nawet małpa by napisała" to po co zlecenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeleń nie jeleń. Jak ostatnio dostałem szablon, to po prostu wycena jest taka i koniec. Fajnie, że gimnazjaliści robią to za 150zł. Może nawet technikum... w końcu potrafią kopiować kod z pliku do pliku....

 

Oferta jest ofertą, jeżeli to było tak proste, że "nawet małpa by napisała" to po co zlecenie?

 

A Ty byś się wykazał większą kreatywnością? Wątpie...

 

Nie piszę programów więc nie wiem czy coś jest proste czy nie stąd zlecenie. Jeśli wysyłam materiały a za godzinę dostaję nowe szablony które działają to chyba dobrze?

 

Zresztą...tak najeżdżasz na gimnazjum czy technikum...żal Ci czy co? Bo nie rouzmiem.

 

Ostatnie to było pytanie retoryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolegom chodzi raczej o to że w tej cenie dostaniesz być może jakoś działający kod, ale będzie on niskiej jakości oraz bez supportu. Przy następnych problemach jak będziesz chciał coś tu poprawić to istnieje duża szansa że nikt nie będzie chciał poprawiać tego co jest tylko napisać od 0 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem wmawiania innych że jak usługa jest tania to koniecznie musi być do d***

 

Braknie mi palców by policzyć firmy które na wht oferują małe konto www już za średnio dobrego browara/miesiąc i jakoś w każdym temacie nie ma wypominania że musi zapłacić jak za 8-pak bo inaczej to nie będzie działalo jak chce.

Jest wolny rynek, konkurencja i skoro wilk syty i owca cała nie ma co dywagować ile to Artur stracił/zyskał na tym zleceniu.

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trollowanie gimbazy staje się już nudne..

 

Wszystko zależy od osoby... Są tacy co się przyłożą i wygląda to dobrze ( niekoniecznie dużo im zapłacono ), ale są też i tacy, którzy skasują sporo, a i tak lecą po bandzie ( niestety ). Nieraz poprawiałem znajomym kod lub też proszono mnie o ocenę - z tym to różnie bywa.

 

Ktoś może mieć już podobne rozwiązanie gotowe ( głównie dotyczy skryptów z API, np. płatności ) lub po prostu obniżając cenę i kiedy się sprawdzają można tak naprawdę złapać dłuższo-terminowy kontakt z zleceniodawcą - co często ma miejsce ( takie osoby polecają Cię dalej i na tym zyskujesz ).

 

W wcześniejszym wątku jakim byłem, była promocja na hosting: xx% taniej, ale odnowienie na drugi rok już jest droższe.. Może i tak ktoś robi?

 

Każdy oczywiście ma swoje zdanie na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×