Skocz do zawartości
KeeX

KeeX V2 | Temat ogólny, dyskusje, pytania.

Polecane posty

Jeśli chodzi o dane, nie boję się - po prostu nie chcę, aby jakiś gimbus ich nadużywał - wystarczy wysłać maila, dla normalnej osoby nie będzie to sprawiać problemu. Przedstawiłem swoje dane. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, droga kontaktu to: kontakt@keex.pl lub mateusz@keex.pl - tu zapraszam, bo nie będę udzielał odpowiedzi czyimś posłańcom, a wybacz - na takiego mi wyglądasz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Jeśli chodzi o dane, nie boję się - po prostu nie chcę, aby jakiś gimbus ich nadużywał - wystarczy wysłać maila, dla normalnej osoby nie będzie to sprawiać problemu. Przedstawiłem swoje dane. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, droga kontaktu to: kontakt@keex.pl lub mateusz@keex.pl - tu zapraszam, bo nie będę udzielał odpowiedzi czyimś posłańcom, a wybacz - na takiego mi wyglądasz :).

Pomogę Ci Mateusz bo widzę, że nadal nie rozumiesz...

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20021441204

Tekst ujednolicony, Rozdział 2, art. 5.2:

 

 

2. Usługodawca podaje:

1) adresy elektroniczne;
2) imię, nazwisko, miejsce zamieszkania i adres albo nazwę lub firmę oraz siedzibę i adres.
3. Jeżeli usługodawcą jest przedsiębiorca, podaje on również informacje dotyczące właściwego zezwolenia i organu zezwalającego, w razie gdy świadczenie usługi wymaga, na podstawie odrębnych przepisów, takiego zezwolenia.
4. Przepis ust. 3 nie narusza obowiązku określonego w art. 21 pkt 2 ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej (Dz. U. z 2013 r. poz. 672, z późn. zm.7)).

To nie jest czepianie się, że nie chcesz podać swoich danych. Takie mamy w Polsce prawo i chcąc czy nie chcąc musisz się do niego dostosować. Jesteś usługodawcą więc podanie tych danych JEST TWOIM OBOWIĄZKIEM a nie łaską. W przeciwnym razie to krzak a nie świadczenie usług hostingowych - pomijam już darmowych czy nie bo jak widać prawo nie uwzględnia tego, prowadzisz usługi i masz podać...

Co do nadużywania danych... serio? Albo Twoim targetem są dzieci albo traktujesz to co robisz poważnie.

 

Pozdrawiam,

Filip

Edytowano przez Filipsiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomogę Ci Mateusz bo widzę, że nadal nie rozumiesz...

[...]

Pozdrawiam,

Filip

Nie chodzi o to, że czegoś nie rozumiałem. Po prostu nie chciałem, aby jakaś osoba ewentualnie rozpowszechniała moje dane w niepożądanym celu.

Z drugiej strony racja - czym mam się przejmować. Regulaminowy zapis reguluje to, co wyżej opisałem. Natomiast czemu miałbym nie podać swoich danych kryjąc się zachowaniem l3szcza przy jego projekcie? W końcu to, co on robi świadczy tylko o nim, a ja nie muszę brać z niego przykładu - każdy dobrze wie, że w świetle prawa on nadal nie spełnia warunków Ustawy.

 

Z jednej strony dziękuję tym, którzy na siłę chcieli, abym przedstawił pełne dane - to pewnie w przyszłości da większe zaufanie kogoś, komu zależy na tym, aby znać pełne dane administratora i właściciela hostingu. Z drugiej strony trochę mi wstyd i chciałbym przeprosić za swoje nieprofesjonalne i dziecinne zachowanie w postaci niechęci do podania pełnych danych i drobnych przepychanek na tym forum.

 

Odnośniki: wpis z Minibloga oraz Regulamin.

Edytowano przez KeeX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Nie chodzi o to, że czegoś nie rozumiałem. Po prostu nie chciałem, aby jakaś osoba ewentualnie rozpowszechniała moje dane w niepożądanym celu.

[...]

 

Odnośniki: wpis z Minibloga oraz Regulamin.

No! I teraz jest pełna przejrzystość dzięki czemu jedynie hosting zyskał w moich oczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Spełniam warunki ustawy, mimo wszystko. Potwierdzone przez ludzi siedzących w prawie.

Fakt faktem popełniłem głupi błąd przy regulaminie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Spełniam warunki ustawy, mimo wszystko. Potwierdzone przez ludzi siedzących w prawie.

Fakt faktem popełniłem głupi błąd przy regulaminie ;)

Nie spełniasz, wyraźnie jest napisane, że trzeba podać adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, l3szcz nie do końca spełnia Ustawę jak wiadomo, ale to już inna rzecz.

 

Mniejsza, jeśli l3szcz zechce to założy temat poświęcony jego projektowi, tymczasem jeśli ktoś ma jakieś pytania etc. w sprawie KeeX - zapraszam niżej :).

Edytowano przez KeeX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spełniasz, wyraźnie jest napisane, że trzeba podać adres.

We wiosce są pewnie 3 domy, więc nie będzie problemu go znaleźć.

 

I to chyba by było tyle w temacie...

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×