Skocz do zawartości
MikeJones

mbank wylacza sie na 2,5 dnia

Polecane posty

pewnie wielu z Was ma konto w mbanku, warto zapamiętać, że od 17.10 do 19.10 do godziny 6 rano nie będzie można w tym banku zrobić np. przelewu czy sprawdzić stanu konta :D.... https://www.mbank.pl/aktualnosci/post,6593,dwudniowa-przerwa-w-dostepie-do-banku.html ... a tutaj na forum czasami narzekamy jak serwerownia 2h nie działa :P

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie można, ale nie przez Internet. Według mnie to trochę przesada żeby przerwa w internetowym dostępie do banku (który przecież słynie z bankowości internetowej) trwała aż tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie można, ale nie przez Internet. Według mnie to trochę przesada żeby przerwa w internetowym dostępie do banku (który przecież słynie z bankowości internetowej) trwała aż tyle...

Nie będzie można. Wszystko poza centrum autoryzacji kart będzie działać w trybie informacyjnym.

 

A to, czy przesada... lepiej, jak jasno wyłączą systemy i zrobią odpowiednie migracje, niż mieliby robić na żywym organizmie zwiększając tym samym prawdopodobieństwo bliżej nieokreślonych problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kafi: a kto im karze to robić na żywym orgamiźmie - niech robią to nawet przez tydzień, ale w godzinach 1:00-6:00 i nikt nie będzie miał pretensji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BZ WBK

Przerwa konserwacyjna

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na prace konserwacyjne w dniu 17.10.2015 od godz. 4:00 do 6:00 nastąpi przerwa w dostępie do usług bankowości elektronicznej BZWBK24.
Bardzo przepraszamy za powstałe utrudnienia.


Planowana przerwa w realizacji transakcji kartami

Z uwagi na prowadzone prace konserwacyjne w nocy 16.10.2015 w godzinach: 4:00 - 6:00 nastąpi przerwa w obsłudze bankomatów, wpłatomatów i kart płatniczych BZWBK S.A.
Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

BZ WBK jak widać szybciej działa :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mbank przynajmniej robi takie rzeczy tylko wyjątkowo i rzadko. W Idea Banku takie coś jest praktycznie co dwa dni, w godzinach wieczornych 23-24 bank jest po prostu niedostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mBanku też jest codziennie nocne przetwarzanie tak od 00 do 02 i wiele rzeczy nie można zrobić. Co ciekawe w MultiBanku tego nie było, teraz jak połączą systemy pewnie będzie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w weekendy i w nocy robicie wielomilionowe transakcje, to proponuję rozejrzeć się za nowym bankiem. Wydali komunikat i co jest niezrozumiałe w nim?

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu od razu masz taką konfrontacyjną postawę? Po prostu sobie rozmawiamy ;). Wiadomo, że to duża rzecz i migracja musi potrwać. Inna sprawa, że np. na Allegro pewnie ruch w weekendy jest największy i nikt z mBankiem w taki dzień za nic nie zapłaci.

 

Zresztą w samym mBanku zdają sobie sprawę, że to duża przerwa bo w kółko idą maile, smsy, są wiadomości w systemie transakcyjnym etc, a i tak znając życie będą w weekend od rana telefony na infolinię od tych co nie wiedzieli.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

t-mobile

Uprzejmie informujemy,

że od 24.10 (sobota) od godz. 00:00 do 26.10 (poniedziałek) godz. 06:00 System Bankowości Internetowej i Mobilnej będzie niedostępny ze względu na prowadzone prace serwisowe.

Przepraszamy za utrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Może ma to jakieś powiązanie z atakiem na PlusBank? Niby człowieka złapali to teraz każdy szybko wdraża apdejty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pokuć: Nie

W poniedziałek, 19 października klientom dawnego MultiBanku i Private Banking udostępniony zostanie serwis transakcyjny mBanku. Jest to ostatni, wcześniej zapowiadany, etap integracji wyżej wymienianych marek pod wspólnym szyldem. Dzięki temu wszyscy klienci banku będą mieli dostęp do tych samych, innowacyjnych rozwiązań.


Udostepnienie serwisu polega na wymianie danych pomiędzy systemami informatycznymi, co skutkuje koniecznością ich wyłączenia.

W związku z tym uprzejmie informujemy, że w dniach 17-19 października (w godzinach od 00:00 w dniu 17.10 do godz. 06:00 w dniu 19.10) zakres pracy mBanku będzie ograniczony.

 

W skrócie: nie będę mógł nawet sprawdzić ile mam kasy na koncie przez to, że przenoszą klientów ;)

Edytowano przez PCziomal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@PCziomal

To możesz sprawdzić sobie dzisiaj. ;)

 

Rozumiem, że jeśli mam połaczonego PayPala z mBankiem i zachce mi się coś kupić via paypal, to transakcja nie dojdzie do skutku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Ja nie mam żadnego konta w Multibanku od jakiś 4 czy 5 lat, w Mbanku od roku, a i tak dostaje SPAM o tym.

Miło z ich strony, że zostawili sobie dane osobowe po zerwaniu umów ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie płatności kartą i bankomaty miały działać, a mi dziś około 17:00 odrzuciło płatność...;/ trochę głupio z ich strony, bo pisali, że ma działać, więc żadnych zapasów gotówki sobie nie robiłem... Dobrze, że byłem z kimś kto miał gotówkę...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie.. ta operacja to nie jest odpalenie teamspeaka na vpsie. Ekipie, która to robi pewnie skończyły się wszystkie zapasy stoperanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie.. ta operacja to nie jest odpalenie teamspeaka na vpsie. Ekipie, która to robi pewnie skończyły się wszystkie zapasy stoperanu :)

 

Tak z ciekawości zupełnie, wiesz może co tam za czary czynią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie.. ta operacja to nie jest odpalenie teamspeaka na vpsie. Ekipie, która to robi pewnie skończyły się wszystkie zapasy stoperanu :)

Ja to rozumiem :) Bardziej boli mnie to, że płatności kartą i bankomaty miały działać, tymczasem nic z tego. W moim przypadku to nie jest dużym problemem (chociaż jeśli sam bym pojechał na zakupy to miałbym problem), ale jakbym nie miał gotówki i miałbym teraz kombinować jak sobie coś kupić...

 

Bankomatu nie miałem okazji sprawdzać, ciekawe czy działają... pewnie jedynym co działa są płatności zbliżeniowo offline...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×