Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
asiny

sync.pl

Polecane posty

Hi!

 

Testy jak testy, potrzebuje dla pewnego projektu 2 GB pojemnosci i duzy transfer. Dlaczego mamy wykorzystywac wlasna moc, skoro oferta jest bardzo tania. :)

 

Email zostal oczywiscie wyslany jeszcze przed naszym wpisem na tym forum. Prosze traktowac przyszlych klientow nie jak ludzi "bezmozgowych", troche inteligencji wiekszosc posiada i wie ze nalezy wyslac email.

 

Gruss

tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak, wiem, a szczegulnie Pan, zauwazylem wlasnie, jednak panel przydzielil go niestety pozniej, postaram sie aby przydzielal od razu, jakis blad sie wkradl.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Tak, wiem, a szczególnie Pan, zauwazylem wlasnie, jednak panel przydzielil go niestety pozniej, postaram sie aby przydzielal od razu, jakis blad sie wkradl.

 

Pozdrawiam

 

 

Cpanel ma czasowe przydzielanie ... Opóźnienie tygodniowe. Co ty pie... koles :| to nie Panel ma opoznienie tylko ta twoja smieszna firma. Panel nie posiada takiego czegos chyba ze personel SYNC umie PERL z php( w co niewierze) i sobie dodłubał. Nie dosc ze sciemniasz ludzi swoimi glupawymi tekstami to jeszcze oszukujesz i nie oddajesz pieniadzy. ( ODDAWAJ MOJE SIANO ZA LOGOSFERE ).

 

cvv.pl fajna strona( szkoda ze wlascicielem znowu jest SYNC.pl) i tekst ze "Dzieki wynegocjowaniu dobrych warunków cenowych jestesmy w stanie zaoferowac nizsze ceny naszym klienta." Wynegociowaniu ? takie negocniowanie jak bylo w moim przypadku podanie nizszych cen ponizej ceny jaka dostajecie w Rejestracjadomen, zwerbowanie klienta nie pokazujac i nie informujac go o regulaminie jaki obowiazuje ( 80zl netto za otrzymanie authkey w celu transferu do innej firmy( w przypadku gdybym nie byl zadowolony z uslugi) ) . Mieliscie mi przedluzyc logosfera.pl a tu wyszla sytuacja z niezadowoleniem z uslug i zalozylem wlasny panel parnerski. Poprosilem o przeniesienie domen(doszlo do skutku prawie natychmiastowo gdyz moje wkur... na tą firme nie mialo konca), poprosilem o zwrot tych 65zl netto za usluge ktora nie doszla do skutku i potwierdzane bylo 3 razy ze przelew ze zwrotem bedzie wykonany. Do dzis 0 odpowiedzi, gdy wspominam o tym na maila pelna ignorancja, na telefon dzwonie do "siedziby" i tez nie odbierany telefon, gdy chcialem pogadac z telefonem alarmowym jakim kolwiek bo jest ich chyba 3 kazdy wylaczony byl. ALARMOWY TO ALARMOWY czyli WLACZONY NONSTOP ( w przypadku normalnych firm) , czekam na zwrot pieniedzy i moze prosze skomentowac ten post panie MACIEJU Z SYNC.pl/CVV.pl(ciekawe jakie jescze powstaną)

 

(ciekawe czy caly serwer i klienci zostali przeniesieni na ten serwer co ma ~50ms ping czyli zeus.cvv.pl w Niemczech. Czy moze stronka ma taki ping a klienci sa pchani na USA ~130ms ping).

 

Dzwonilem do rejestracjidomen nie macie 200 klientow na domeny tylko zaledwie 30 o ile was jeszcze nie wywalili z tamtad za te wszysutkie skargi jakie musi wysluchiwac pan Siebielski. ( pozdrowienia dla niego ).

 

Koncze i prosze o zinterpretowanie mojego posta gdyz w zaden sposob skontaktowac sie z panem Maciejem nie mozna.

 

Pozdrawiam wszystkich poszkodowanych przez tą "nie" firme i polecam inne usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super temacik kolejny ja nie polecam nazywać go panem , bo on może gimnazjum skończył, mówcie dzieciak i tyle,

 

najlepszy tekst był że jak mu zabrakło na panel i był confixx nie zły panel ale nie o to mi chodzi, to był tekst że na serwerach jest zainstalowany confixx bla bla ponieważ jest najwydajniejszy, lepiej zabezpieczony niż cpanel itp

 

a teraz jest :

 

Cvv.pl posiada panel administracyjny cPanel, który pozwala na zarządzanie kontem bez kontaktu z administratorem.

 

 

 

Na stronie jest także :

 

 

Brak kont Shell

 

Cvv.pl nie udostepnia kont shellowych, co ogranicza mozliwosc wlamania, nie pozwala zaburzyc pracy systemu, pozwala zachowac jego stabilnosc.

 

 

zobaczycie za parę miesiecy ze to zniknie i pojawi sie oferujemy konta shell bla bla bla

 

Super hosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

Jeżeli macie za duzo kasy i nie chcecie nic w zamian za nią to polecam SYNC.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę odpowiadął na bzdury i wypowiedzi ludzi, którzy nawet dobrze nie przyjżeli się formularzowi zamowienia - a co dopiero żeby mieli wykupione jakieś usługi.

 

Żadnych forum na spraw nie będę załatwiał - wybijcie sobie to z głowy.

 

Wysłany Czw Mar 31, 2005 9:51 pm:

 

Panie Mondzio, prosze za prozeproszeniem nie wtykać nosa w nieswoje sprawy. Niema Pan prawa wyrazić opini o czym kolwiek dopuki Pan nie udowodni, że jest prawdziwa - nie ejst prawdziwa pomowienie - powmówienie = zapraszamy do sądu.

 

Shella nie będzie nigdy a ja przed bandą dzieci tłumaczyć się nie będę, dalsza konwersja mail biura obsługi klienta- nie pasuje nie wypowiadam się

 

Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się na forum się nie tłumacz mam już Cie dosyć zrobi mi prawnik wniosek do prokuratury o popełnienie przestępstwa nie jednego i kończymy tą zabawe ja niby fakture otrzymuje już od grudnia i mam już dosyć tego, koniec zabawy w pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bla bla

 

0 odpowiedzi z mojej strony na forum - dalsza "rozmowa" biuro@sync.pl - na każda wypowiedź będę odpowiadał w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnych forum na spraw nie będę załatwiał - wybijcie sobie to z głowy.

 

 

Najpierw naucz sie pisac po polsku kalafiorze jeden. Gdzie mam to zalatwic niby jak na mail frajerze nie odpisujesz, dodzwonic sie nie mozna, jakis z dupy bolek na jakis kosmicznym ggbocie mi odpowiada ze jestes gdzies tam pod jakims telefonem po czym dzwonie a tam nontoper nikt nie odbiera. Przyjechac nie moge bo adres oczywiscie jest z palca wyssany. Co do formularza zamowienia to odezwales sie do mnie na GG twoja strona byla w budowie i tyle bylo wiadome o Tobie ale kit zaczales dawac dobre poropozycje wydawales sie rozsadnym czlowiekiem no to chcialem zobaczyc na ile. I teraz widzimy CO FORUM TO BLUZGI NA SYNC.pl :| i do tego smieszne obrony jakiegos "pampra" ktory 1 pisac po polsku nie umie 2 nie ma podstaw do obrony przed tak wielkim atakiem

 

Kiedy przyznasz ze nie udala firma i zaprzestaniesz wkrecac ludzi ktorzy napewno przeklinaja sync.pl po 234823423 razy dziennie.

 

Zastanow sie nad swoim postepowaniem bo jak zaczna sie skargi w roznych instytucjach albo co lepsze sądach to dopiero Ci galy wyjdą. Urząd skarbowy musi miec twoj prawdizwy namiar albo namiar na twoich rodziców bądź osoby z Tobą powiązane a napomkniecie im to nie jest az tak wielki problem poza tym są podstawy do takich działań.

I sądze ze to nie jest tylko moje zdanie , wymysł i wypowiedz ale wiecej osob a napewno nie mniej niz 10 by moglo mnie poprzec.

 

Wiec zastanow sie nad tym...

Ja tego tak nie zostawie i wierz mi Macieju(omijam "panie" bo za pana Cie nie uzywam tylko za cos znacznie jakiegos tam bobka ze wsi ktory mysli ze robieniem ludzi w "balona" podbije swiat i bedzie milionerem.)

Opinia najbardziej sie liczy w tym biznesie a jezeli wlasciciel owej firmy ma gorsza opinie niz sama firma to tylko zalowac ze mialo sie z nią styczność. Ja żałuje i żałowac bede doputy, dopuki domena sync.pl/cvv.pl( i inne twoje wymysly ) nie zmieni wlasciciela FIZYCZNEGO.

 

Pozdrawiam

I nalegam abys przemyslal swoje postepowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę odpowiadął na bzdury i wypowiedzi ludzi, którzy nawet dobrze nie przyjżeli się formularzowi zamowienia - a co dopiero żeby mieli wykupione jakieś usługi.

 

Żadnych forum na spraw nie będę załatwiał - wybijcie sobie to z głowy.

 

Wysłany Czw Mar 31, 2005 9:51 pm:

 

Panie Mondzio, prosze za prozeproszeniem nie wtykać nosa w nieswoje sprawy. Niema Pan prawa wyrazić opini o czym kolwiek dopuki Pan nie udowodni, że jest prawdziwa - nie ejst prawdziwa pomowienie - powmówienie = zapraszamy do sądu.

 

Shella nie będzie nigdy a ja przed bandą dzieci tłumaczyć się nie będę, dalsza konwersja mail biura obsługi klienta-  nie pasuje nie wypowiadam się

 

Dziękuje.

 

 

Dzieciak na twoim miejscu bym radził ci opuścić forum , w sprawy nie swoje wkładasz nos ty, wiesz dlaczego? DLATEGO ŻE JESZCZE BAWISZ SIĘ W SWÓJ HOSTING, wszystko cię denerwuję , wszyscy cię atakują, prawda? Dzieciak sądem mnie nie strasz ,bo sądem to cię mogą klienci postraszyć , po prostu prawda boli i boli cię co raz bardziej , pewno w tym roku masz egzamin gimnazjalny czy jak to się zwie, to bierz swoje zabawki , zamknij hostingi , i się ucz, bo parodie robisz

 

Żadnych forum na spraw nie będę załatwiał - wybijcie sobie to z głowy.

 

Ja tego wogóle nie rozumiem, to nie jest napisane w naszym Języku, dzieciak tak zachowuje się administrator hostingu, ponadto te teksty o sądzie są nie w twoim stylu, skończysz 18 lat możesz coś o sądzie mówić, narazie możesz mnie postraszyć ale swoją mamusią

 

Shella nie będzie nigdy a ja przed bandą dzieci tłumaczyć się nie będę, dalsza konwersja mail biura obsługi klienta- nie pasuje nie wypowiadam się

 

Banda dzieci? ja tu widzę tylko 1, w każdym temacie to piszesz a i tak dalej tu odpowiadasz, biuro obsługi klienta? nie ma czegoś takigo jest podany mail którego i tak nie odbierasz, ty chyba dzieciak biura obsługi nie widziałeś jeszcze ,

 

dalsza konwersja mail biura obsługi klienta- nie pasuje nie wypowiadam się

 

Kolejne niezrozumiałe zdanie , dzieciak konwersja ? może jeszcze konserwa, masz racje nie wypowiadaj się tu . Ten dział powinien się nazywać humor na wesoło, codziennej dawki dostarcza nam sync.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bla bla

 

0 odpowiedzi z mojej strony na forum - dalsza "rozmowa" biuro@sync.pl - na każda wypowiedź będę odpowiadał w ten sposób

 

Bdw, uwielbiam wypowiedzi konkurencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bla bla 



0 odpowiedzi z mojej strony na forum - dalsza "rozmowa" biuro@sync.pl - na każda wypowiedź będę odpowiadał w ten sposób 



Bdw, uwielbiam wypowiedzi konkurencji

 

 

Fajnie klientów traktujesz, 0 wypowiedz dalej to powtarzasz , nikt tam i tak nie będziesz pisać bo nikt tego nie odbiera proste, twoich 6 administratorów jeszcze w żłobku jest , ciekawe kto tu jest konkurencją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proponuję wstrzymać debilną dyskusję, która do niczego nie prowadzi i dac sync.pl 2 miesiące na "uporządkowanie spraw" potem poczekamy na wypowiedzi klientów co wy na to :>? Odpowiedź nie - zaraz ktoś coś dorzuci bo mamy za tanio :) BGdybyśmy mieli ceny 10 x wyższe nie byoo by nawet tego tematu :)

 

i to mój ostatni post w odpowiefdzi na debilizm niektórych abuserów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niema Pan prawa wyrazić opini o czym kolwiek dopuki Pan nie udowodni, że jest prawdziwa

buahahahaha

co ty nie powiesz

a mi sie wydaje ze opinie moze wyrazic kazdy

a tak btw. pisze sie dopóki - nie uczyli w szkole ?

z tej calej sprawy to beda krazyly legendy hehehe

 

proponuję wstrzymać debilną dyskusję

 

a czemu debilna ?

ludzie maja zastrzezenia do twojego wypas hostingu i tutaj o nich pisza

po to tez jest to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może instrukcje do ZORBY w paczkach po 2kb na biuro@ :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy właściciel Sync.pl (o co już pytałem), przedstawił się choć raz imieniem i nazwiskiem?

 

Z panoramy firm (dane firmy NIE podlegają ustawie o ochronie danych)

"Sync. Pl" Usługi Informatyczne Jan Nowacki

87-140 Chełmża, ul. Skargi 10 m. 73 - woj. kujawsko-pomorskie

tel. (056) 6753108

 

Czyżby nasz Sync.pl to Dominik N. aka h4u.pl. Teraz to już chyba nie zaprzeczy? Czytałem gdzieś na innym forum (webhelp.pl) jak zaprzeczał. Zbierzność nazwisk całkowicie przypadkowa? :)

 

To już można pozamykać tematy o Sync.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się tak zastanawiam... skąd wogóle pewność, że osoba która tu pisze podając się za sync.pl faktycznie ma cos wspólnego z sync.pl  :?:

 

Jak słusznie zauwazyles taka mozliwosc istnieje no i maly dowod.

 

Od: Sync.pl

Do: qba-tq

Wysłany: Czw Mar 31, 2005 9:52 pm

Temat: Re: Proszę o kontakt

 

Witam,

Po pierwszej nie jestem z Panem na "ty", po drugie nie wiem z kim chce Pan rozmawiać, bo ze mną niema Pan o czym, domeny to nie moja "działka" jestem technikiem.

 

Pozdrawiam

 

Taką dostałem odpowiedź kiedy napisałem:

 

 

Od: qba-tq

Do: Sync.pl

Wysłany: Czw Mar 31, 2005 9:49 pm

Temat: Proszę o kontakt

 

prosze szanownego pana o podanie numeru telefonu oraz jutrzejszego terminu popłudniowego w celu kontaktu odnosnie niewykonania przedluzenia domeny logosfera.pl. Prosze pana o to grzecznie i bylbym bardzo wdzieczny gdyby sprawa zostala zalatwiona.

 

Pozdrawiam

P.S. Jezeli nie odpowiesz na tą wiadomość to to świadczy tylko o Tobie i bedzie temat daalej i daaalej drążony na forach

 

 

Czyli wnioskiem moze byc to ze firma sie sama wypowiada za szefa bądź szef jest technikiem( co jest nie mozliwe gdyz on nie ma raczej umiejetnosci technicznych.... no chyba ze przeczytal manuala odnosnie WHM/cpanel bo jego serwery glownie sie o to opierają).

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tam nie ma szefów/techników/sprzątaczy jest tylko 1 dzieciak który po prostu na maila ściemnia i arogancko się zachowuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę bardzo, zskarżyć nas za błąd swojego serwisu pocztowego , który nie potrafi odbierać dużych plików graficznych.

 

Prosze zapoznać się z obowiązującym prawem - potem cokolwiek pisac.

 

Pozdrawiam

 

 

 

To dostałęm na PW Panie z sync.pl Pan jest nienormalny, jeśli nie da się dostarczyć FVAT drogą elektroniczną należy wysłać ją pocztą

 

Dziwny jest fakt że bez problemu odbieram tiffa 70MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jesli zwrócisz na to uwage panu dominikowi, to zapewne otrzymasz odpowiedź, że nie starczy skrzynka obsługująca duze pliki graficzne, ale również duże pliki tekstowe rotfl No i nie zapominajmy o tym że przecież fakturę można wysłać również w formie wave'a, ale wtedy do jej wysłuchania potrzeba również głośników ;)

 

A poważniej, to dzieciak chyba nie wie, że wszystkie wymagane dokumenty powinny być wysłana w formie możliwej do odbioru przez obie strony (dlatego wkurzaja mnie regulaminy firm hostingowych zrobione jako pop-up w javie - bo co jeśli ktoś nie używa javy? ew blokuje pop-upy?).

 

Wogóle zastanawia mnie czy jest sens mówić jeszcze cokolwiek o tej "firmie"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych grupowiczów

 

Chciałbym spytać czy ktoś z Państwa posiada może wersje regulaminu (datowane na koniec stycznia-poczatek lutego 2005) w której był pkt 5.7 o zwrocie pieniędzy w przypadku rezygnacji z usługi/serwera w przeciagu 14 dni od daty zakupu.

 

Wersja tego regulaminu zostanie dołączona do akt sprawy z powództwa cywilnego przeciwko Sync.pl w sprawie zwrotu pieniędzy.

 

Pozdrawiam

Artur Opara

 

opara@megapolis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Witam Szanownych grupowiczówChciałbym spytać czy ktoś z Państwa posiada może wersje regulaminu (datowane na koniec stycznia-poczatek lutego 2005) w której był pkt 5.7 o zwrocie pieniędzy w przypadku rezygnacji z usługi/serwera w przeciagu 14 dni od daty zakupu.

 

http://web.archive.org/web/*/http://sync.pl

 

Malo, ale moze Ci w czyms pomoze.

Sprawdz jeszcze cache googla, malo prawdopodobne ze jeszcze tam cos bedzie chociaz kto wie ;)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz pod wrażeniem w cpanelu wysyłają komunikaty co się dzieje z serwerem 0_0 chyba wkońcu się opamiętali narazie serwer fajnie działa EDit pff jednak nadal hala ;) chyba za bardzo ich chwaliłem ;l/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×