Skocz do zawartości
Marceli99

[HOSTING] Forum Internetowe

Polecane posty

Witam, poszukuję dobrego hostingu pod średniej wielkości forum. Mniejsze niż WHT, lecz dużo także nie. Oczywiście to tylko taki przykład, bo ciężko mi sprecyzować jaka maszyna będzie mi potrzebna. Nie ukrywam, że bardzo spodobał mi się zenbox.pl, mili ludzie, ciekawa oferta, lecz drogo jak na oferowane możliwości. Dlatego poszukuję alternatyw z DUŻYM transferem i nie koniecznie dużą pojemnością.

Edytowano przez Marceli99 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum istniało. Teraz obecnie go nie ma od jakiegoś czasu. Swojego czasu było postawione na phbb3. Obecnie ciężko mi powiedzieć na co się zdecyduję. Z początku będę wszystko testował, żeby sprawdzić który skrypt działa najlepiej. Prawdopodobnie będzie to smf, mybb lub phbb3 z większym naciskiem na to pierwsze lub trzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo transferu. tzn. ile?

Dla jednego to będzie 50GB, dla innego 500GB :)

Generalnie u nas, jak i w większości firm, możesz startować od małego pakietu, a wraz ze wzrostem ruchu i zapotrzebowania na transfer, przechodzisz po prosu na wyższy pakiet.

U nas, w najmniejszym pakiecie o pojemności 5GB, masz do dyspozycji 85GB miesięcznego transferu.

Sam musisz ocenić, czy to dla Ciebie wystarczająca ilość.

Parametry pozostałych pakietów możesz zobaczyć na: http://swhosting.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro fizycznie forum nie istniej skorzystaj z dowolnej oferty usługodawców gdzie będziesz miał możliwość migrowania usługi na większy i mocniejszy plan. A skoro chcesz testować to dobrze by było taki usługodawca posiadał instalator skryptów i stalowe nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×