Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
qubek

Wybór VPS do 600PLN/y

Polecane posty

Witajcie,

Chciałbym przejść z zenboxa (coraz bardziej doskwiera mi ta blogosferowa aura) na coś mniej współdzielonego. szukam VPS (w polskiej lokalizacji z ssd) i nie wiem co wybrać. Posiadam forum ipboard, malutkie, ale zależy mi na wydajności (nie chodzi o ilość UU czy obciążenie- serwer ma być dość szybki). Szukam czegoś z DirectAdminem ze względu na brak wiedzy i niechęć do konsoli. Pomóżcie wybrać mi coś dobrego, skąd za rok nie będę musiał uciekać ze względy na ddos'y, padającą pocztę, czy błędy w mysql. Rozważam takie oferty :

  • netdc.pl - VPS DIRECTADMIN I - 2 x 3 Ghz, 50 GB SSD, 4096 MB RAM, administrowany - 599PLN/y (migracja w cenie)
  • hitme.pl - Hosting Dedykowany VPS SSD (DA-SSD2), 2 x 2,5 Ghz, 60 GB SSD, 2048 MB RAM, administrowany - 540PLN/y (migracja w cenie)
  • biznes-host.pl - VPS DIRECTADMIN, 2 x 3,4 Ghz, 50 GB SSD, 1024 MB MB RAM (2048 MB max), administrowany - 594PLN/y (migracja w cenie)

Nie znam niestety na parametrach łącz jakimi dysponują wybrane usługi więc nie wiem czego szukać. Zależy mi VPS którego bez zbędnych ceregieli po roku opłacę ponownie :) będąc zadowolonym z uptime, rzadkich awarii, poziomu wsparcia (nie szukam 1 osobowej firmy której właściciel robi za support, admina i BOK), Ważne też aby dany hostmaster miał dobre druty międzyoperatorskie.

 

Może ktoś z Was korzysta w w/w i może coś powiedzieć więcej ? Lub konstruktywnie odradzić i zasugerować coś innego...

Dziękuję za wszelkie sugestie i pozdrawiam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

hitme.pl i BH mogę ci polecić jeśli chodzi o VPSy.

 

Przy zakupie BH/MH możesz liczyć na zniżki przy zakupie rocznym + cenę możesz nawet zmniejszyć o dodatkowe 50% kupując wirtualną gotówkę od innych użytkowników (około 30-50% taniej).

 

W tym budżecie możesz nawet napisać o serwer dedykowany + DirectAdmin licząc że kupisz wpln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przyznam szczerze, że BH wymieniłem jako ostatnie nie bez powodu ale nie warto kierować się własnymi preferencjami :)

BH rzeczywiście daje radę, bo podobno w MH już jest gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co podałeś to osobiście skłaniałbym się pomiędzy NetDC a HitMe. Poza tym:

* HostingHouse.pl (kontakt z Bartkiem na forum) - jeżeli chodzi o zarządzanie serwerem to myślę, że po kontakcie z nimi byś się dogadał. VPS Large z DA wychodzi w granicach 500zł.

* Biznes-Host/Mintshost - zalecam omijać szerokim łukiem. Te obydwie marki bardzo podupadły o czym możesz poczytać tutaj na forum.

 

Dodatkowo odezwij się do mzone - myślę, że mogliby też coś fajnego skleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mzone ma DC w PL ? hostinghouse nie znam, ale ogólnie to ja nic nie znam :) BH jest na 0 dwie pierwsze pod rozwagę. Konkurs piękności :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękujemy za rozważenie wyboru naszej firmy. Chcieliibyśmy jeszcze nadmienić, że oferta została zaktualizowana i obecnie oferujemy także zegar 3,4GHz we wszystkich pakietach VPS DA na dyskach SSD (hosting dedykowany): https://hitme.pl/hosting- dedykowany/

Stosowane zmiany zostaną wkrótce naniesione także na stronie.

 

W przypadku dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt w nowym lub bieżącym zgłoszeniu. Od pakietu DA-SSD2 oferujemy opusty cenowe do 50% przy płatności rocznej, a także w każdym pakiecie z ww. oferty łącze bez limitu na porcie 100Mbps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mzone ma DC w PL ? hostinghouse nie znam, ale ogólnie to ja nic nie znam :) BH jest na 0 dwie pierwsze pod rozwagę. Konkurs piękności :)

http://mzone.uk/pro-managed - z tego co widzę, to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* Biznes-Host/Mintshost - zalecam omijać szerokim łukiem. Te obydwie marki bardzo podupadły o czym możesz poczytać tutaj na forum.

 

Możesz sprecyzować z czym ci tak bardzo Biznes-Host.pl "podupadł"?

 

Widziałem kilka tematów o mintshost.pl ale nie znam sytuacji więc nie odniose się do tego, jeśli natomiast coś nie gra w Biznes-Host.pl możesz napisać zawsze do mnie na PW czy maila marek@biznes-host.pl - chętnie sprawdzę i pomogę.

 

Autor o ile dobrze kojarzę dostal już na supporcie od Nas propozycje, jesli ma dodatkowe pytania to zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mzone ma DC w PL ? hostinghouse nie znam, ale oge to ja nic nie znam :) BH jest na 0 dwie pierwsze pod rozwagꮠKonkurs piꫮoci :)

Tak, nasze vpsy są w pl (Gdańsk), ale także posiadamy ofertę z SSD w UK.

Edytowano przez www.mzone.uk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam witrynę która nie rosła zbyt szybko (dość duża ale stała liczba UU) ale w BH zmieniali vps dwukrotnie, z czego raz z powodu awarii dlatego zależy mi na stabilności. Wśród 3 ofert tylko BH zawołał głupie 50zł za memcached, pozostali oczywiście noproblem i za free. Więc BH nadal końcu stawki :) nie wiem jak jest z redisem we wszystkich przypadkach ale chciałbym uniknąć kolejnych niespodzianek za 50pln co chwila i skupić się na swojej pracy. Ktoś z Was używa netdc i hitme osobiście i może coś powiedzieć więcej ? Zenboxy też mnie czarowały na początku i nie myślałem że po 18 miesiącach podziękuję za 2100 witryn na tym samym IP. @mikejones - thx ale cenowo nie pasuje do projektu :)

Edytowano przez qubek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękujemy za rozważenie wyboru naszej firmy. Chcieliibyśmy jeszcze nadmienić, że oferta została zaktualizowana i obecnie oferujemy także zegar 3,4GHz we wszystkich pakietach VPS DA na dyskach SSD (hosting dedykowany): https://hitme.pl/hosting- dedykowany/ Stosowane zmiany zostaną wkrótce naniesione także na stronie. W przypadku dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt w nowym lub bieżącym zgłoszeniu. Od pakietu DA-SSD2 oferujemy opusty cenowe do 50% przy płatności rocznej, a także w każdym pakiecie z ww. oferty łącze bez limitu na porcie 100Mbps.

dotyczy to także DA-SSD2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×